Tesisatçı Kartvizit

Tesisat sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi tesisatçı kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Tesisatçı Kartvizit

Tesisatçı kartvizit, kategorisinde sektöre uygun olarak kartvizit tasarımları bulunmaktadır. Sektörünüze uygun olarak, tasarımlar sade ve şık bir yapıya sahiptir. Adres, isim ve soy isimin ön planda olması gereken bu kartvizitlerde, tema olarak tesisatı anımsatan ve ön plana çıkmasına yardımcı olan musluk, boru gibi malzemeler kullanılabilir.

Tesisat işlemleri, iletişime bağlı olarak gelişen ve insanların her zaman ihtiyacı olabilecek sektör gruplarındandır. Evimizde sıklıkla rastladığımız tesisat sorunlarında ilk olarak, daha önce işimize koşan ya da yakınlarımızın işine koşan kişileri tercih etmekteyiz. Bu sebeple tesisat işleri için bir kartvizit kaçınılmazdır. Reklam yapma ve kişilerin aradığında rahatlıkla ulaşabileceği iletişim bilgileri ile bir tesisatçı kartviziti çıkartmanız çok mantıklı bir hareket olacaktır. Bir şirkete bağlı olarak basılabileceği gibi, kişiye özel de basılabilen tesisatçı kartvizitleri, bu kategoride çok çeşitli ve şık tasarımlarımızla size kaliteli bir hizmetle sunuyoruz. Bizim tasarımlarımızı beğenmediğiniz takdirde, sizin değerli tasarımlarınızı da kabul ederek basabiliyoruz. Sektörünüze uygun en güzel tesisatçı kartvizitini basacağımızı düşünüyoruz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER