Müzik Kartvizitleri

Müzik sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi müzisyen kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Saz Eğitmeni Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Müzik Kartvizitleri

Müzik Kartvizitleri, sektöre özel kartvizitler arasındadır ve bu kategoride müzik ile alakalı meslek alanında kullanabileceğiniz kartvizitler bulunmaktadır. Bu kartvizit çeşitlerinin tasarımında ağırlıklı olarak enstrüman kullanılmasının yanı sıra; nota, sol anahtarı gibi müziğin belli başlı simgeleri de kullanılmaktadır. Kartvizitlerde ilk olarak göze çarpan müzik temasıdır. Bunun yanı sıra kurs için kullanılacak bir kartvizit ise, öğretmenin adı soyadı iletişim bilgileri bulunmaktadır. Detaylandırılmak istenildiği takdirde, hangi müzik aleti hakkında kurs verildiği ya da hangi tür çalgıların satıldığı hakkında başlıklar halinde kısa bilgilendirme yapılabilir.

Müzik piyasasında çok sayıda kurs ve çalgı aleti satan yerler bulunduğu için, bu kartvizitlerin önemi ortaya çıkmaktadır. Öğrenci bulma, satış sağlama ve adını duyurabilme adına bu kartvizitlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu doğrultuda hazırlanmış olan kartvizitlerimizin, tasarımını ister siz yapın, ister bizim sunduğumuz modellerden birisini sizin için basalım. Kendiniz için uygun modelleri bulabileceğinizden şüphemiz yok. Bu sektöre adınızı duyurmak, öğrencilerinizi artırmak ve yeterli satış yapabilmek için ihtiyacınız olan bu müzik kartvizitlerini bastırmak akıllıca bir karar olacaktır. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER