Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Müzik Kartvizitleri

Müzik Kartvizitleri

Müzik Kartvizitleri, sektöre özel kartvizitler arasındadır ve bu kategoride müzik ile alakalı meslek alanında kullanabileceğiniz kartvizitler bulunmaktadır. Bu kartvizit çeşitlerinin tasarımında ağırlıklı olarak enstrüman kullanılmasının yanı sıra; nota, sol anahtarı gibi müziğin belli başlı simgeleri de kullanılmaktadır. Kartvizitlerde ilk olarak göze çarpan müzik temasıdır. Bunun yanı sıra kurs için kullanılacak bir kartvizit ise, öğretmenin adı soyadı iletişim bilgileri bulunmaktadır. Detaylandırılmak istenildiği takdirde, hangi müzik aleti hakkında kurs verildiği ya da hangi tür çalgıların satıldığı hakkında başlıklar halinde kısa bilgilendirme yapılabilir.

Müzik piyasasında çok sayıda kurs ve çalgı aleti satan yerler bulunduğu için, bu kartvizitlerin önemi ortaya çıkmaktadır. Öğrenci bulma, satış sağlama ve adını duyurabilme adına bu kartvizitlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu doğrultuda hazırlanmış olan kartvizitlerimizin, tasarımını ister siz yapın, ister bizim sunduğumuz modellerden birisini sizin için basalım. Kendiniz için uygun modelleri bulabileceğinizden şüphemiz yok. Bu sektöre adınızı duyurmak, öğrencilerinizi artırmak ve yeterli satış yapabilmek için ihtiyacınız olan bu müzik kartvizitlerini bastırmak akıllıca bir karar olacaktır. 

Ozldrs-1015 kodlu Saz Eğitmeni Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Saz Eğitmeni Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitleri ürünle..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)