Şeffaf PVC Kartvizitler

Kartvizit çeşitlerimiz arasında şeffaf PVC kartvizitlerimizi seçebilirsiniz.

Şeffaf PVC Kartvizitler

Şeffaf PVC Kartvizitler

Bir çok kişinin beğenisi kazanan şeffaf pvc kartvizitler özellikle yurt dışında çok fazla kullanılmaktadır. Yırtılma gibi sorunu olmayan bu pvc kartvizitler sayesinde şık bir görünüm yaratmak mümkündür.

Şeffaf pvc kartvizitler  fiyatları diğer kartvizitlerden yüksek olsa da, dayanıklı ve dikkat çekici özellikleri ile her zaman tercih edilmektedir. Bu kartvizitler, istenilen renkte be modelde yapılmaktadır. Aynı zamanda bir çok farklı baskı seçenekleri ile, dikkat çekici tasarımlar yaratmanız mümkün olmaktadır.

Her sektör için tercih edeceğiniz şeffaf kartvizitler, kısa sürede üretilerek adresinize teslim edilmektedir.

Kartvizit Modelleri

Klasik kartvizitler dışında bir çok kişinin farklı ürünleri tercih ettiği kartvizit modelleri arasında dikkat çekici bir şıklığa sahip olan şeffaf pvc kartvizitler mat ve parlak seçenekleri ile tercih edilebilmektedir.

Her sektör için kullanılabilecek olan şeffaf kartvizitler sayesinde bir çok kişinin ihtiyacı olan kartvizit modelleri sıra dışı ve çarpıcı bir tasarımla hayat bulmaktadır. Bu nedenle ekonomik açıdan bütçenizin bir tık daha yukarısına çıkmak isterseniz şeffaf kartvizitleri tercih edebilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER