Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Asansör Kartvizit

Asansör Kartvizit

ASANSÖR KARTVİZİT

Asansör kartvizitleri kategorisinde yer alan kısımdan size uygun olan kartvizit türünü seçerek siz de asansör kartvizit sahibi olabilirsiniz. Asansör şirketlerinin sahip olacağı kartvizit olan bu kategoride birçok asansör kartviziti çeşitleri bulunmaktadır. Firma olarak görev yapan asansör şirketleri içindir. Bu kartvizitlerden dilediğinizi seçerek asansör şirketinizin tanıtımını yaparak daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Kartvizitler genellikle üstünde belirli bir kalıbın bulunduğu kartlardır. Üzerinde firma bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca listede bulunan tasarımların dışında kendi tasarımınızı yaratarak da kartvizit bastırabilirsiniz. Kartvizitler genellikle sade ve gözü yormayan bir tasarıma sahiptir.

ASANSÖR KARTVİZİTLERİ

Asansör kartviziti üzerinde asansör firmasının adı, adresi, sabit telefon, cep telefonu gibi bilgiler eklenmektedir. İsteğe bağlı olarak isim de eklenebilir. Eğer ki firmada müdür, müdür yardımcısı gibi hiyerarşi mevcut ise buna uygun asansör kartvizit de çıkarabilirsiniz. Kartvizit üzerinde firmaya ait olan logo da eklenilebilir. Siz de asansör kartvizitinizi bastırarak nitelikli bir firma olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla reklamınız olacaktır. Kartvizit üzerine kendi tasarımınızı da ekleyebilirsiniz. Asansör kartvizitleri kısmına kategoriler bölümünden erişebilirsiniz. 

ASANSÖR FİRMASI KARTVİZİT MODELLERİ

Asnsrkrt-1001 kodlu Siyah Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz Asansör Kartvizit kategorimizde bulunan ve Asansör Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Asansör Kartvizit ürünle..
400,00TL
Asnsrkrt-1004 kodlu Şık Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz Asansör Kartvizit kategorimizde bulunan ve Asansör Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Asansör Kartvizit ürünlerind..
400,00TL
Asnsrkrt-1005 kodlu Sade Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz Asansör Kartvizit kategorimizde bulunan ve Asansör Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sade Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Asansör Kartvizit ürünleri..
400,00TL
Asnsrkrt-1002 kodlu Modern Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz Asansör Kartvizit kategorimizde bulunan ve Asansör Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Asansör Kartvizit ürün..
400,00TL
Asnsrkrt-1003 kodlu Kaliteli Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz Asansör Kartvizit kategorimizde bulunan ve Asansör Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kaliteli Asansör Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Asansör Kartvizit ..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)