Av Malzemeleri Kartvizit

Av malzemeleri sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Acil kartvizit modeli 2

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Av Malzemeleri Kartvizit

Av Malzemeleri Kartviziti kategorisinde, sektöre özel olarak hazırlanan şık kartvizit örnekleri bulunmaktadır. Bu sektörün gereğince kartvizitlerde, isim ve adres ön plana çıkmaktadır. İstenilen bilgiyi net vermesi tercih edilmektedir. Kısa başlıklar halinde kartvizit üzerine satılan malzemeler hakkında bilgi de verilebilir. Bunun dışında tasarımda, av malzemeleri içeren fotoğraflar kullanılabilir. Bu kartvizitler de firmaya bağlı olarak basılmaktadır.

Av uzun yıllardır severek yapılan bir spor olarak bilinmektedir. Yeterli belge ve izin sağlandıktan sonra sınırlarını bilerek avlanıldığı takdirde yararlı bir spordur. Bunun yanı sıra av malzemesi satan firmalarda günlük hayatta kullanabileceğimiz malzemeler bulunması sebebiyle oldukça yaygın olan bir sektördür. Ayrıca hobi olarak bu malzemeleri biriktirmeyi, taşımayı sevenler de bulunmaktadır. Bu da aranılan bir sektör olduğunu göstermektedir. Bu sebeple bu sektörde çalışan kişilerin tasarımlarımız arasından bir kartvizit seçmesi mantıklı bir karar olacaktır. Çok çeşitte olan modellerimizle size kaliteli bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Çeşitlerimiz arasında size uygun ve güzel bir av malzemeleri kartviziti bulamadığınızı düşünüyorsanız sizin tasarımlarınızı da basabiliyoruz.

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER