Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Hediyeci Kartvizit

Hediyeci Kartvizit

Hediyeci Kartvizit

Hediyeci kartvizit günümüzde oldukça popüler bir sektör olan hediyelik ürün satan firmaların ihtiyacı için tasarlanmıştır.

Bu sektör için uygun şablonlar kullanılarak yapılan bir çok değişik tasarım içinden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün şablonlarımız içinde yoksa, istediğiniz tasarımı kısa sürede yapan ekibimiz, istediğiniz modeli yaratacaktır.

Ekonomik ve pratik bir iletişim aracı olan ve aslında reklam olan kartvizitler, bir çok kişi için önemli, bir çok kişi için önemsizdir. Kurumsal firmalar aynı model baskı yaptırdıkları için pek dikkat etmedikleri ve ekonomik modellere kaydıkları gibi, daha butik çalışanlar daha farklı tasarım ürünleri tercih etmektedir.

Hediyeci kartvizit için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve diğer ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit en ekonomik ve etkili reklam aracıdır. Bu sizin tanınırlığını arttırır ve akılda kalmanızı sağlar. Bu nedenle önemlidir.

İletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizit tasarımlarında, bir çok kişi artık sosyal medya kanallarını da yayınlamaktadır. Bu nedenle değişik hediyeci kartvizit de tercih edilmektedir.

 

hdyckrt-1002 kodlu Hediyelik Eşya Mağaza Kartvizit ürünümüz Hediyeci Kartvizit kategorimizde bulunan ve Hediyeci Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Hediyelik Eşya Mağaza Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Hediyeci Kartvizit ür..
400,00TL
hdyckrt-1001 kodlu Hediyelik Eşya Kartvizit Modeli ürünümüz Hediyeci Kartvizit kategorimizde bulunan ve Hediyeci Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Hediyelik Eşya Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Hediyeci Kartvizit ür..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)