Hediyeci Kartvizit

Hediye sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi hediyeci kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Hediyelik Eşya Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Hediyelik Eşya Mağaza Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Hediyeci Kartvizit

Hediyeci Kartvizit

Hediyeci kartvizit günümüzde oldukça popüler bir sektör olan hediyelik ürün satan firmaların ihtiyacı için tasarlanmıştır.

Bu sektör için uygun şablonlar kullanılarak yapılan bir çok değişik tasarım içinden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün şablonlarımız içinde yoksa, istediğiniz tasarımı kısa sürede yapan ekibimiz, istediğiniz modeli yaratacaktır.

Ekonomik ve pratik bir iletişim aracı olan ve aslında reklam olan kartvizitler, bir çok kişi için önemli, bir çok kişi için önemsizdir. Kurumsal firmalar aynı model baskı yaptırdıkları için pek dikkat etmedikleri ve ekonomik modellere kaydıkları gibi, daha butik çalışanlar daha farklı tasarım ürünleri tercih etmektedir.

Hediyeci kartvizit için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve diğer ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit en ekonomik ve etkili reklam aracıdır. Bu sizin tanınırlığını arttırır ve akılda kalmanızı sağlar. Bu nedenle önemlidir.

İletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizit tasarımlarında, bir çok kişi artık sosyal medya kanallarını da yayınlamaktadır. Bu nedenle değişik hediyeci kartvizit de tercih edilmektedir.

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER