Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Hediyeci Kartvizit
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

Hediyeci Kartvizit

Hediyeci kartvizit günümüzde oldukça popüler bir sektör olan hediyelik ürün satan firmaların ihtiyacı için tasarlanmıştır.

Bu sektör için uygun şablonlar kullanılarak yapılan bir çok değişik tasarım içinden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün şablonlarımız içinde yoksa, istediğiniz tasarımı kısa sürede yapan ekibimiz, istediğiniz modeli yaratacaktır.

Ekonomik ve pratik bir iletişim aracı olan ve aslında reklam olan kartvizitler, bir çok kişi için önemli, bir çok kişi için önemsizdir. Kurumsal firmalar aynı model baskı yaptırdıkları için pek dikkat etmedikleri ve ekonomik modellere kaydıkları gibi, daha butik çalışanlar daha farklı tasarım ürünleri tercih etmektedir.

Hediyeci kartvizit için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve diğer ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit en ekonomik ve etkili reklam aracıdır. Bu sizin tanınırlığını arttırır ve akılda kalmanızı sağlar. Bu nedenle önemlidir.

İletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizit tasarımlarında, bir çok kişi artık sosyal medya kanallarını da yayınlamaktadır. Bu nedenle değişik hediyeci kartvizit de tercih edilmektedir.