Hırdavat Kartvizit

Hırdavat sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Hırdavat Kartvizit

Hırdavat Kartvizit

Hayatımızın en önemli yeri olan ev ve iş yerleri için gerekli olan hırdavat kartvizit bir çok kişinin en iyi şekilde ulaşabileceği bu dükkanlar için önemlidir.

Binlerce ürünün satıldığı hırdavat  sektöründe çalışanlar için tasarlanan kartvizitler, bir çok kişinin işini görecek şekilde karışık olmayan bir şekilde yapılmaktadır. Göz yormayan ama amacı iyi bir şekilde ifade eden tasarımlarımızla binlerce müşterimizi memnun ettik. Siz de bu mutlu müşterilerin arasına katılmak isterseniz, mutlaka bizimle iletişime geçin.

En uygun ödeme koşulları ile sahip olacağınız hırdavat kartvizit, işinizi en iyi şekilde yaparak müşterilerinizde kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

Kartvizit Modelleri

Kartvizitlerin klasik 9 – 5 cm ölçüsü dışında değişik modelleri vardır. Şeffaf kartvizit, özel kesim kartvizit gibi bir çok farklı ve kabartmalı kartvizit çeşidi vardır. Bu modeller arasından seçim yaparak hırdavat kartvizit yaptırabilirsiniz.

Siz de sıra dışı bir kartvizit modeli arıyorsanız sizin için özel olarak tasarlayacağımız kartvizitler arasından seçim yapabilir, dilediğiniz ürünü en ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER