Finans Kartvizit

Finans sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Finans Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Finans Kartvizit

Finans Kartvizit

Kartvizitler en eski iletişim araçlarındandır. Bir çok sektörde kartvizitler sayesinde müşterilerle iletişim sağlanırken, insanlar için kartvizit, hizmet alacakları kuruma duydukları güvenle ilgilidir.

Mesela finans kartvizit alanında bir mali müşavir ya da bankacı kartviziti sayesinde her zaman aynı kişilerle muhatap olmak mümkündür. Bu her iki taraf için de kolaylıktır ve yıllardır insanlar bu yolla iletişim sağlamaktadır.

Bir çok farklı iletişim yöntemi olması nedeniyle, artık sosyal medya kanallarındaki iletişim bilgilerinin de yer aldığı kartvizitlerde, her kurum ve kişinin direk bilgilerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Kartvizit Tasarımı

İsterseniz yeni bir tasarım, isterseniz binlerce şablon arasından tercih edebileceğiniz tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

En ekonomik ve bol çeşit ürünün bulunduğu finans kartvizit içinden birini mutlaka beğeneceksiniz. Ancak dilerseniz, hayalinizdeki kartvizit modelini de özel olarak yaptırabilirsiniz. İlk izlenim için etkili bir kartvizit isterseniz, bir çok farklı geometrik şekil arasından size uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Markanızın logosuna özel kesim teknikleri kullanılan finans kartvizit modellerle siz de en iyi tasarım seçeneklerini kullanabilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER