Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Kuyumcu Kartvizit

Kuyumcu Kartvizit

İşiniz ne olursa olsun sizi karşınızdakine tanıtan bir karttır kartvizit. Bu kartvizitler üzerinde isminizi, iş adresinizi, mail, cep telefonu bilgilerini barındıran küçük kredi kartı boyutundaki kartlardır. Akıllı iş adamları bu kartvizitlerin önemini kavrayıp mükemmelce dizayn edilmiş kartvizit bastırmışlardır. İşlerindeki olumlu dönüş sayesinde kartvizitlerin ne kadar önemli bir kart olduğunu fark etmişlerdir. İşinizi ve sizi tanıtan en iyi reklamdır kartvizit. Ancak kartvizitler mükemmel tasarlanmamışsa sizi kötü reklam eder. Bu yüzden güzelce düşünülmüş ve tasarlanmış bir kartvizit seçmelisiniz. Kuyumcu Kartviziti tasarlarken sarı renkler özenle seçilmeli. İşinizi resimlerle anlatmak isterseniz de birkaç altın resmi de kartvizitinize ekleyebilirsiniz. Kartvizit tasarlayan birçok firma bulunmaktadır. Bunların bir kısmı gerçekten işlerini iyi yapmaktadırlar. Ancak işlerini o kadar iyi yapmayan firmalarda var. O yüzden kartvizitinizi tasarlatacağınız firmayı özenle seçmelisiniz. Kartvizitler işinizi ne denli önemsediğiniz göstergesidir. Bu yüzden kötü tasarlanmış bir kartvizit işinizde itibar kaybına neden olabilir. Bu itibar kaybı size aynı zamanda müşteri kaybına da yola açabilir.  

kymckrt-1006 kodlu Yüzüklü Kuyumcu Kartvizit ürünümüz Kuyumcu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuyumcu Kartvizitine uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yüzüklü Kuyumcu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuyumcu Kartvizit ürünlerinde fark ..
400,00TL
kymckrt-1004 kodlu Premium Kuyumcu Kartvizit ürünümüz Kuyumcu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuyumcu Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Premium Kuyumcu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuyumcu Kartvizit ürünlerinde fark ..
400,00TL
kymckrt-1005 kodlu Kuyumcu Modern Kartvizit ürünümüz Kuyumcu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuyumcu Kartvizitine uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kuyumcu Modern Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuyumcu Kartvizit ürünlerinde fark ya..
400,00TL
kymckrt-1001 kodlu Kuyumcu Kartvizit ürünümüz Kuyumcu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuyumcu Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kuyumcu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuyumcu Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağl..
400,00TL
kymckrt-1002 kodlu Kuyumcu Altın Kartvizit ürünümüz Kuyumcu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuyumcu Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kuyumcu Altın Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuyumcu Kartvizit ürünlerinde fark yara..
400,00TL
kymckrt-1003 kodlu 2020 Kuyumcu Kartvizit ürünümüz Kuyumcu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuyumcu Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. 2020 Kuyumcu Kartvizitt ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuyumcu Kartvizit ürünlerinde fark yarat..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)