Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Erkek Kuaför Kartvizit
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

Erkek Kuaför Kartvizit

Kartvizitlerin kullanımı yıllardır popülerdir. Çünkü ilk iletişim aracı olan kullanılan kartvizitler, bireysel çalışan ya da kurumsal çalışan kişilere direk olarak ulaşım sağlamak için önemlidir.

Kuaförler en çok kartvizit kullanan mesleklerin başında gelmektedir. Bu yüzden bir çok farklı kartvizit tasarımı bulabileceğiniz Erkek kuaför kartvizit bölümümüzde, istediğiniz renk ve modelde tasarım yapabilir, dilerseniz markanız için özel bir kartvizit tasarımı ve logo çalışması da yaptırabilirsiniz.

Kartvizitlerin kullanımı konusunda bir çok kişi iletişim bilgilerinin yanı sıra, sosyal medya hesaplarının da yer alması oldukça popülerdir.

Kartvizit Modelleri

Erkek kuaför kartvizit genelde dikdörtgen olmakla birlikte özel kesim ve tasarım ürünler de bulunmaktadır.

Binlerce tasarım içinden siz de kendiniz için en uygun olanı ve mesleğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Özellikle yeni açılan iş yerlerinde dağıtılan kartvizitler, oldukça dikkat çekicidir. Erkek kuaför kartvizit kalitesini ve güvenini yansıtan kartvizitler, kişiye özel de tasarlanabilmektedir.

İstediğiniz model ve çeşitlilikte kullanılabilen kartvizitler, iletişim için en önemli ilk izlenim araçlarıdır. Bu yüzden seçim oldukça önemlidir.