Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Bilgisayar Kartvizit

Bilgisayar Kartvizit

BİLGİSAYAR KARTVİZİT

Bilgisayar kartvizitleri her zaman bilgisayarcıların kendi reklamlarını yapması için gerekli bir araç haline gelmiştir. Bilgisayar kartvizitleri kategorisinde yer alan bu kartvizitler bilgisayar sektöründe hizmet veren firmalar içindir. Bilgisayar sektöründe hizmet veren büyük firmalar genellikle çok fazla iş altyapısına sahip olduğu için ulaşılabilirlik sağlanması için kartvizit sahibi olmaktadırlar. Bilgisayar kartvizitleri aslında diğer kartvizit grupları arasında en renkli olanıdır. Çünkü bilgisayar kartvizitleri aynı zamanda sektörü de iyi bir şekilde tanıtmak için eğlenceli ve üç boyutlu olabilmektedir. Bu kartvizitlerin üzerinde bilgisayar ile ilgili hem bilgi verici aynı zamanda görsel açıdan zengin resimler yer alabilir.

BİLGİSAYAR FİRMASI KARTVİZİT

Bilgisayar kartvizitleri üzerinde firma adı, adres, kişi adı soyadı, telefon gibi bilgiler bulunmaktadır. Bilgisayarcılar istedikleri takdirde kendi tasarımlarını kartvizitlerine yansıtabilirler. Bilgisayarcılar iyi bir mizah yapısına sahip oldukları için bunlar kartvizit tasarımlarına da yansımaktadır. Kartvizit bir yandan firma ile ilgili bilgiler verirken bir diğer yandan da karşıdaki kişiyi düşündürerek eğlendirebilir. Bilgisayar kartvizitleri kapsamında çok fazla tasarım yapılabilir. Ancak önemli olanı kartvizitin o kişiyi iyi bir şekilde yansıtmasıdır. 

BİLGİSAYAR FİRMASI KARTVİZİT MODELLERİ

blgsyrkrt-1009 kodlu Yazılım Firması Kartvizit ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yazılım Firması Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bilgisayar Kartvizit ürünle..
400,00TL
blgsyrkrt-1008 kodlu Teknoloji Firması Kartvizit ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Teknoloji Firması Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bilgisayar Kartvizit ür..
400,00TL
blgsyrkrt-1006 kodlu Teknik Servis Kartvizit ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Teknik Servis Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bilgisayar Kartvizit ürünlerind..
400,00TL
Blgsyrkrt-1005 kodlu Özel Tasarım Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Tasarım Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve ..
400,00TL
Blgsyrkrt-1001 kodlu Şık Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile..
400,00TL
Ntwrkkrt-1001 kodlu Seo Uzmanı Kartvizit ürünümüz Network Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Network Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Seo Uzmanı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Network Kartvizitler ürünlerinde fark ..
400,00TL
Blgsyrkrt-1003 kodlu QR Kodlu Bilgisayar Kartvizit Modeli ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. QR Kodlu Bilgisayar Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bilgi..
400,00TL
Blgsyrkrt-1005 kodlu Özel Tasarım Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Tasarım Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve ..
400,00TL
blgsyrkrt-1007 kodlu Oyun Salonu Kartvizit ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Oyun Salonu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bilgisayar Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
Blgsyrkrt-1002 kodlu Modern Tasarım Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Bilgisayar Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık..
400,00TL
Ntwrkkrt-1002 kodlu Blogger Kartvizit ürünümüz Network Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Network Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Blogger Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Network Kartvizitler ürünlerinde fark yaratm..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)