Sosyal Medya Kartvizitleri

Sosyal medya sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Kartvizitleri

Sosyal Medya Kartvizitleri

Kartvizit konusundaki bir çok çalışmalarımızla müşterilerimizden geri dönüş alarak, kurumsallık konusunda başarılı işlere imza atan ekibimiz, sıra dışı sosyal medya kartvizitleri ile de dikkat çekmektedir.

Sosyal medya, günümüzde oldukça önemlidir. Bir çok kişi sosyal medya kartvizitleri konusunda klasik tasarımlardan hariç tasarımlar yaparak, mesleğinin hakkını vermektedir. İnstagram temalı kartvizitler ya da değişik modeller kullanılarak yapılan tasarımlar sayesinde, bir çok açıdan değişik bir sunum ortaya çıkmıştır.

En ekonomik ve farklı şekillerde bulabileceğiniz kartvizit tasarımlarından istediğinizi seçerek kısa sürede uygulayabilirsiniz.

Kartvizit Modelleri

Sosyal medya kartvizitleri konusunda başarılı modellere imza atan ekibimiz, istediğiniz tasarımı kısa sürede yapabilir.

Örnek modellerden ya da başka istediğiniz modellerden yapabileceğiniz kartvizitler, sektörünüzle uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. İletişimin en önemli detaylarından olan kartvizitler sayesinde bir çok kişinin kurumsal ihtiyacı da çözülmüştür.

Siz de kurumsal ihtiyaçlarınız için kartvizit arayışlarınızda birbirinden güzel seçenekler arasından beğendiğinizi kendi sektörünüz için uyarlatabilirsiniz. Ekonomik, şık ve hızlı teslimat seçenekleri ile firmamıza her zaman güvenebilirsiniz.

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER