Ayakkabıcı Kartvizitleri

Ayakkabı sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi ayakkabıcı kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Ayakkabıcı Kartvizitleri

Ayakkabıcı Kartvizitleri kategorisinde sektöre uygun olarak sade ve şık kartvizit örnekleri bulunmaktadır. Kartvizit örneklerinde ayakkabı fotoğrafları kullanılarak dikkat çekici bir hale getirilebilir. Bu sektördeki kartvizitlerde adres ve iletişim bilgilerinin ön planda olmasına dikkat edilir. Bireysel olarak kartvizit basılacağı gibi firma adına da basılabilir.

Temel ihtiyaçlarımız arasında olan ayakkabı, en çok eskittiğimiz ve en çok ihtiyaç duyduğumuz malzemelerdendir. Bunun yanı sıra moda dünyasında da önemli yeri olan ve aksesuar niteliğinde değişik modellerin önemli olduğu bir sektöre sahiptir. Ayrıca ayak sağlığı da insanların önem verdiği ve dikkat etmemiz gereken bir noktadır. Bu sebeple insanların gerek el yapımı gerek hazır ayakkabı olarak aradığı sektördür. Bu sebeple bu sektörde çalışan kişilerin reklama ve kartvizite olan ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu kategoride sizin için çok çeşitte ve şıklıkta kartvizitler sunmaktayız. Bu sektörde çalışan biriyseniz modellerimizin arasından bir kartvizit tasarımı beğenmeniz akıllıca bir tercih olacaktır. Kalitemizle iyi bir hizmet sunduğumuzu düşünüyoruz. Tasarımlarımızı beğenmediğiniz takdirde kendi ayakkabıcı kartviziti tasarımlarınızı da memnuniyetle kabul ediyoruz.

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER