Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Taksi Kartvizit

Taksi Kartvizit

Taksi kartvizit kategorisinde sektöre uygun tasarımlar bulunmaktadır. Bu sektörde iletişimin önemi sebebiyle tasarımlar sade ve bilgi verici olmaktadır. Kart rengi tema olarak sarı seçilebilir. Kartvizit üzerinde taksi resmi kullanılabilir. Kartvizitin göz yormaması ve isimden çok telefonun ve adresin ön planda olması gerekmektedir.

Ulaşım için hız söz konusu olduğunda akla gelen ilk ulaşım aracı taksi olmaktadır. Bu sebeple taksilere olan ihtiyacı karşılayan bir iletişim bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Taksi kartvizitleri bu anlamda önem taşımaktadır. Sektörde devamlı müşteri söz konusu olduğu için ve genellikle zaman önemli olduğu için telefon ve adres bilgileri her zaman el altında bulunması gerekmektedir. Bu sektörde çalışan kişilerin şık ve sade bir tasarımla kartvizit bastırmaları mantıklı bir tercih olacaktır. Kartvizitlerin, bir durağa ait kartvizit olması dışında bireysel kişilerin de sektörüne uygun kartviziti basılması söz konusudur. Taksi kartvizitler konusunda şık bir tasarım sunmaktayız ve geniş tasarımımızla kaliteli bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Tasarımlarımızı beğenmediğinizde kendi tasarımlarınızı da isteğinize göre basabiliyoruz. 

tkskrt_1001 kodlu Taksici Kartvizit ürünümüz Taksi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Taksi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Taksici Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Taksi Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ..
400,00TL
tkskrt_1002 kodlu Taksi Kartvizit ürünümüz Taksi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Taksi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Taksi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Taksi Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve r..
400,00TL
tkskrt_1003 kodlu Taksi Durağı Kartvizit ürünümüz Taksi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Taksi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Taksi Durağı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Taksi Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı s..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)