Taksi Kartvizit

Taksi sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi taksi şoförü kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Taksici Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Taksi Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Taksi Durağı Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Taksi Kartvizit

Taksi kartvizit kategorisinde sektöre uygun tasarımlar bulunmaktadır. Bu sektörde iletişimin önemi sebebiyle tasarımlar sade ve bilgi verici olmaktadır. Kart rengi tema olarak sarı seçilebilir. Kartvizit üzerinde taksi resmi kullanılabilir. Kartvizitin göz yormaması ve isimden çok telefonun ve adresin ön planda olması gerekmektedir.

Ulaşım için hız söz konusu olduğunda akla gelen ilk ulaşım aracı taksi olmaktadır. Bu sebeple taksilere olan ihtiyacı karşılayan bir iletişim bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Taksi kartvizitleri bu anlamda önem taşımaktadır. Sektörde devamlı müşteri söz konusu olduğu için ve genellikle zaman önemli olduğu için telefon ve adres bilgileri her zaman el altında bulunması gerekmektedir. Bu sektörde çalışan kişilerin şık ve sade bir tasarımla kartvizit bastırmaları mantıklı bir tercih olacaktır. Kartvizitlerin, bir durağa ait kartvizit olması dışında bireysel kişilerin de sektörüne uygun kartviziti basılması söz konusudur. Taksi kartvizitler konusunda şık bir tasarım sunmaktayız ve geniş tasarımımızla kaliteli bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Tasarımlarımızı beğenmediğinizde kendi tasarımlarınızı da isteğinize göre basabiliyoruz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER