Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Eğitim Kartvizit

Eğitim Kartvizit

EĞİTİM KARTVİZİT

Eğitim kartvizitleri öğretmenler, okul müdürleri, eğitim kuruluşu sahibi kişilerinin sahibi olduğu kartvizit türleridir. Bu kartvizite sahip olmak için MEB’ e bağlı olmak gerekmez. Özel bir eğitim kuruluşunda da çalışıyor olabilirsiniz. Söz konusu öğretmenler olunca çok sade bir kartvizit akıllara gelmektedir. Ancak eğitim kartvizitleri çok renkli ve yaratıcı olabilmektedir. Müdür kartvizitleri genellikle sadedir. Ancak kreş öğretmenleri, bilgisayar öğretmenleri, dil öğretmenlerinin kartvizitleri tasarımı güzel ve eğlenceli olabilir. Bu da karşıdaki kişinin dikkatine çekecektir. Her öğretmen kendi uzmanlık alanına göre kendi kartvizitini şekillendirebilir.

OKUL MÜDÜRÜ KARTVZİT

Bir anaokulu ya da kreş öğretmenin kartviziti mutlaka renkli ve dikkat çekici olmalıdır. Genellikle eğitici resimlerin ve nesnelerin yer aldığı simgeler bulunmaktadır. Matematik öğretmenlerinde ise matematiksel şekiller kullanılarak yaratıcı bir tasarım yapılabilir. Dil öğretmenlerinde ise harflerden oluşturulmuş bir kartvizit tasarımı yapılabilir. Her öğretmen kendi tasarımını yaptığı bir kartvizit sahibi olabilir. Siz de kendi çizimlerinizi yaptığınız kartvizitlerinizi çıkarabilirsiniz. Eğitim kartvizitleri üzerinde isim ve soy isminizin yanı sıra çalıştığınız kurum, adres, uzmanlık alanınız, telefon numaranız gibi bilgiler bulunabilir.

ANAOKULU KARTVİZİT

egtmkrt-1008 kodlu Uğur Okulları Kartvizit ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Uğur Okulları Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yaratma..
400,00TL
Egtmkrt-1004 kodlu Sürücü Kursu Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sürücü Kursu Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünleri..
400,00TL
Egtmkrt-1005 kodlu Sürücü Kursu Kartvizit Modeli ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sürücü Kursu Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde ..
400,00TL
egtmkrt-1007 kodlu Resim Kursu Kartvizit ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Resim Kursu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı..
400,00TL
ozldrs-1012 kodlu Özel Dans Dersi Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Dans Dersi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitleri ..
400,00TL
dnsmnkrt-1005 kodlu Modern Danışmanlık Kartvizit Modeli ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Danışmanlık Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı il..
400,00TL
Eğitim Kartvizit kategorimizin değerli bir ürünü olan, Kreş & Anaokulu Kartvizit renklerin uyumunu mükemmel bir şekilde yansıtan ürünümüzü bu başlık altından inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. kodlu Kreş & Anaokulu Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit kriterlerine uygun kurums..
400,00TL
dnsmnkrt-1008 kodlu Halkla İlişkiler Uzmanı Kartvizit ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Halkla İlişkiler Uzmanı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Da..
400,00TL
Egtmkrt-1003 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli 3 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli 3 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yar..
400,00TL
Egtmkrt-1002 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yar..
400,00TL
Egtmkrt-1001 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yaratma..
400,00TL
Ozldrs-1016 kodlu Defter Özel Ders Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Defter Özel Ders Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitler..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)