Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Doktor Kartvizit
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

Doktor Kartvizit

Doktor kartvizitleri kategorisinde erişebileceğiniz kartvizit çeşididir. Doktorların sahip olacağı kartvizit türüdür. Herhangi bir hastanenin doktoru ya da kendi muayenesini açmış bir doktor, doktor kartviziti kullanmaktadır. Doktor kartvizitleri doktorların kendilerini daha iyi göstermesini sağlamaktadır. Bu sayede de hastalarının gözünde saygınlık kazanmaktadırlar. Doktor kartvizitleri için genel itibari ile beyaz renk kullanılmaktadır. Ancak bunun dışında mavi ve kırmızı renkler de az da olsa kullanılmaktadır. Doktor kartvizitleri sade ve anlaşılırdır. Doktor kartvizitlerinin üzerinde çok renkli baskılar göremezsiniz. Neredeyse sadece yazılar bulunmaktadır.

Doktor Kartvizitleri

Doktor kartvizitleri üzerinde doktorun çalıştığı yer ismi bir hastane ya da muayene, adres, telefon gibi bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca kartvizit doktora özel olduğu için doktorun hangi alanda uzman olduğu ile ilgili kartvizit basılır. Örneği bir doktor genel cerrahi ise kartvizitinde adı ve soyadı yazar altında ise ünvanı olan genel cerrahi yazar. Doktor kartvizit tasarıma açıktır ancak çok fazla renkli tasarımlar yapılmaz. Çünkü doktor kartvizitlerinin amacı bellidir. Hastalara kendilerini tanıtmaktır. Onun için doktor kartvizitleri görsellikten uzak ancak anlaşılırdır. Standart Doktor Kartvizit modelleri yerine Özel Doktor Kartvizit modellerimizle kalitenize kalite katın.

Özel Doktor Kartvizitleri

Kartvizitlerinizde kartvizitmarketim.com ayrıcalığı yaşamak için aşağıdaki modellerimizi inceleyerek en kaliteli doktor kartvizit üretimi için sipariş verebilirsiniz.

Doktor Kartvizit Sipariş