Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Doktor Kartvizit

Doktor Kartvizit

Doktor Kartvizit

Doktor kartvizitleri kategorisinde erişebileceğiniz kartvizit çeşididir. Doktorların sahip olacağı kartvizit türüdür. Herhangi bir hastanenin doktoru ya da kendi muayenesini açmış bir doktor, doktor kartviziti kullanmaktadır. Doktor kartvizitleri doktorların kendilerini daha iyi göstermesini sağlamaktadır. Bu sayede de hastalarının gözünde saygınlık kazanmaktadırlar. Doktor kartvizitleri için genel itibari ile beyaz renk kullanılmaktadır. Ancak bunun dışında mavi ve kırmızı renkler de az da olsa kullanılmaktadır. Doktor kartvizitleri sade ve anlaşılırdır. Doktor kartvizitlerinin üzerinde çok renkli baskılar göremezsiniz. Neredeyse sadece yazılar bulunmaktadır.

Doktor Kartvizitleri

Doktor kartvizitleri üzerinde doktorun çalıştığı yer ismi bir hastane ya da muayene, adres, telefon gibi bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca kartvizit doktora özel olduğu için doktorun hangi alanda uzman olduğu ile ilgili kartvizit basılır. Örneği bir doktor genel cerrahi ise kartvizitinde adı ve soyadı yazar altında ise ünvanı olan genel cerrahi yazar. Doktor kartvizit tasarıma açıktır ancak çok fazla renkli tasarımlar yapılmaz. Çünkü doktor kartvizitlerinin amacı bellidir. Hastalara kendilerini tanıtmaktır. Onun için doktor kartvizitleri görsellikten uzak ancak anlaşılırdır. Standart Doktor Kartvizit modelleri yerine Özel Doktor Kartvizit modellerimizle kalitenize kalite katın.

Özel Doktor Kartvizitleri

Kartvizitlerinizde kartvizitmarketim.com ayrıcalığı yaşamak için aşağıdaki modellerimizi inceleyerek en kaliteli doktor kartvizit üretimi için sipariş verebilirsiniz.

Doktor Kartvizit Sipariş

 

dktrkrt-1037 kodlu Yeşil Doktor Kartvizit ürünümüz Diş Hekimi Kartvizit kategorimizde bulunan ve Diş Hekimi Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yeşil Doktor Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Diş Hekimi Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
Dktrkrt-1011 kodlu Yeni Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yeni Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
dktrkrt-1027 kodlu Tıp Merkezi Kartvizi ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Tıp Merkezi Kartvizi ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı s..
400,00TL
Dktrkrt-1008 kodlu Tıp Logolu Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Tıp Logolu Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ür..
400,00TL
Dktrkrt-1005 kodlu Tıp Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Tıp Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark..
400,00TL
Dktrkrt-1002 kodlu Şık Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark..
400,00TL
dktrkrt-1020 kodlu Şık Doktor Kartvizit ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Doktor Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı s..
400,00TL
dktrkrt-1036 kodlu Sağlık Merkezi Kartvizit ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sağlık Merkezi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark yarat..
400,00TL
dktrkrt-1031 kodlu Resimli Doktor Kartvizit ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Resimli Doktor Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fark yarat..
400,00TL
Dktrkrt-1010 kodlu Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dikey Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde ..
400,00TL
Dktrkrt-1007 kodlu Özel Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Doktor Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
dkrtkrt-1025 kodlu Önlük Tasarım Doktor Kartvizit ürünümüz Doktor Kartvizit kategorimizde bulunan ve Doktor Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Önlük Tasarım Doktor Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Doktor Kartvizit ürünlerind..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)