Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Laklı Kartvizit
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

Laklı Kartvizit

Sıradan kartvizitleri tercih etmeyenler için laklı kartvizit tercih edilmektedir. Bu kartvizit çeşidi diğer modellere oranla biraz daha pahalı ve şıktır.

Özel seçimler isteyenlerin bir numaralı tercihi olan laklı kartvizit modelleri özel logonuz ya da farklı tasarımlarla süslenebilmektedir. Kartvizitin ilk izlenim için önemli olduğunu herkes bilir ve şık bir kartvizit oldukça fazla tercih edilir. Görünümün önemli olduğu ve güven verdiği düşünülse de, bir çok kişi için ideal bir kartvizit vardır.

Ekonomik çözümler ararsanız, daha farklı modellere yönelebilirsiniz ancak, bu şıklığı klasik kartvizitlerde yakalamanız pek mümkün olmaz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit modelleri arasından istediğiniz sektör için özel şablonlarımızı tercih edebilirsiniz. Ancak kafanızdaki bazı modelleri de tasarımcılara yaptırabilirsiniz.

Laklı kartvizit istediğiniz renk ve desende ya da altın varaklı olarak da tercih edilmektedir. Markanıza uygun olan bir çok farklı renk ve kabartma seçeneği ile şık bir görünüm için istediğiniz modelleri yaptırabilirsiniz.

Şablonlarımız arasından seçim yaparak, istediğiniz sektör için bu ürünleri adresinize teslim alabilirsiniz.