Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Sanayi Kartvizitleri

Sanayi Kartvizitleri

Sanayi Kartvizitleri

Kartvizit, kurumsal bir şirketin ilk ihtiyaçları arasındadır. Bu nedenle en ekonomik ve etkili reklam araçlarından biridir.

Küçük bir kartvizit sizin karşı tarafa ilk izleniminiz için önemlidir. Her sektör için ideal bir  kartvizit şablonu vardır. Bu şablonlar önemlidir, çünkü sanayi kartvizitleri ile pastacılık kartvizitleri aynı şekilde olmamalıdır.  O yüzden şablonlar üzerinden seçin yapmak hem portfolyoya göz atmak hem de fikir almak açısından önemlidir.

Siz de bir çok kişi gibi kartvizitinizle akılda kalmak istiyorsanız, farklı tasarımlar tercih edilebilmektedir.

Kartvizit Tasarımları

Bir çok sanayi kartvizitleri klasik olarak kullanılır. Çünkü daha ekonomiktir ve kısa sürede üretilir. Ancak farklı kartvizitler de vardır.

Şeffaf ve özel kesim kartvizitler oldukça çık ve kaliteli bir etki yaratmaktadır. Özellikle şirket logosu kesimli kartvizitler ve şeffaf seçenekler sayesinde kartvizit kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir. Kalıcı olan şeffaf kartvizitler, sağlam yapıları nedeniyle de sanayi kartvizitleri arasında tercih edilmektedir.

Ekonomik ve pratik çözümlerle istediğiniz sektör için yapılan kartvizitler, kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.

snykrt-1001 kodlu Sanayi Kartvizit Modeli ürünümüz Sanayi Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Sanayi Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sanayi Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Sanayi Kartvizitleri ürünlerinde f..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)