Gelinlik Kartvizitleri

Gelinlik sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Gelinlik Kartvizitleri

Gelinlik Kartvizitleri

Gelinlikçiler en çok ziyaret edilen giyim merkezlerindendir. Evlenecek olanların ilk gittiği yerlerden olan moda evleri, özel kartvizitleri ile müşterilerin kolay ulaşması için tercih edilirler.

Gelinlik kartvizitleri beyaz ve açık renklerin ağırlıkta olduğu tasarımlarla hayat bulmaktadır. Kartvizit modellerimiz arasından istediğinizi seçebilmeniz için milyonlarca model arasından şablonlarımızı seçebilirsiniz. Ancak özel bir tasarım isterseniz, özel tasarım olarak da istediğiniz modellerden kartvizitler yapabiliriz.

Bir çok kişinin ekonomik ve pratik olan gelinlik kartvizitleri istediğini seçmesi için uğraşan ekibimiz, kısa sürede kartvizitleri adresinize teslim edecektir.

Kartvizit Modelleri

Kartvizit modelleri arasından seçim yapmak isterseniz, binlerce hazır şablon içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz şeffaf ya da özel kesim kartvizitler de yaptırabilirsiniz.

Bir çok kişinin kartvizit ihtiyacını karşılayan firmamızın geniş ürün çeşitleri içinden dilediğinizi seçebilirsiniz ve en ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Gelinlik kartvizitleri yaptırmak isterseniz, en güzel seçeneklerimiz arasından özenle çalışan tasarım ekibimizin yönetiminde bir çok farklı tasarım yaptırabilir, özel kesim baskılar, şeffaf kartvizitler ve değişik kart seçenekleri ile kurumsal kimliğinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER