Şömine Kartvizitleri

Şömine sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Kırmızı Siyah Geçişli Özel Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Şömine Kartvizitleri

Şömine Kartvizitleri

Şömine sektöründe çalışanlar için kullanılan kartvizitlerin olduğu bu kategorimizde, birbirinden değişik seçenekler arasından istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Şömine kartvizitleri bir çok klasik standart kartvizit modeli gibi olmalarının yanı sıra, değişik ve sıra dışı bir tasarımla da yapılabilir. Bu nedenle şablonlar arasında beğendiğiniz bir model yoksa, özel olarak tasarım yaptırabilirsiniz.

En ekonomik çözümler ve binlerce seçenek arasında tercih edebileceğiniz bir çok farklı model kartvizit arasından seçim yapmanız oldukça kolay olacaktır. Klasik ya da  modern  şömine kartvizitleri tercih ederseniz, kafanızdaki modelleri yaratabileceğiniz bir fikriniz varsa, tasarım ekibimizle görüşebiliriz.

Yıllardır tecrübeli olan ekibimiz, bir çok kişinin en beğendiği ve istediği kartvizite sahip olması için çalışmaktadır.

Kartvizit Modelleri

Kartvizit modelleri arasından kategorilerimize bakarak seçim yapabilirsiniz. Seçim konusunda karasız kalırsanız yeni bir tasarım yaptırabilir ya da  şablonlarımıza göz atabilirsiniz.

Her sektör için özel tasarımlar yapan ekibimiz şömine kartvizitleri konusunda da bir çok çalışma yapmıştır. Bu nedenle en ekonomik çözümleri üreterek, zengin şablonlarımız arasından tercih yapabilirsiniz.

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER