Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Network Kartvizitler

Network Kartvizitler

Network Kartvizitler, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Herhangi bir sektöre ya da firmaya bağlı çalışma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu kartvizitlerin tasarımında daha çok kişiye özel renkli bir yapı bulunmaktadır. Bunun haricinde ağı temsil eden temalar da bu kartvizitlerde tercih edilebilir. Sosyal ağların ve kişinin network kimliğinin ön planda olduğu bu kartvizitlerin teması son derece renkli olabilir. Bu kartvizitler daha çok kişi hakkında bilgiler içermektedir. Çeşitli sektörlerde çalışan kimseler için ise, ulaşım bilgileri hakkında detaylı olarak bilgi vermektedir. Günümüzde iletişim konusunda telefon ve mailin de çok ötesine geçtiğimiz için network kartvizitler de bu anlamda önem kazanmıştır. İletişim konusunda Facebook, Twitter gibi pek çok sosyal ağ da önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra kişiler de kendi bloglarını oluşturmakta ve sitelerine sahip olmaktadır.

İletişim konusunda daha çok ağ üzerinde iletişime ihtiyaç duyduğumuz günümüzde her sektörde çalışan insan için gerekli olan bu kartvizitler oldukça önem taşımaktadır. İletişim kolaylığı sağlama konusunda yardımcı olan bu kartvizitleri kendiniz de tasarlayabilir isterseniz bizim tasarımlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Network kartvizit ihtiyacınızı bu kategoriden karşılayabileceğinize şüpheniz olmasın.

Ntwrkkrt-1003 kodlu Tasarımcı Kartvizit Modeli ürünümüz Network Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Network Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Tasarımcı Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Network Kartvizitler ürünl..
400,00TL
Ntwrkkrt-1001 kodlu Seo Uzmanı Kartvizit ürünümüz Network Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Network Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Seo Uzmanı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Network Kartvizitler ürünlerinde fark ..
400,00TL
blgsyrkrt-1007 kodlu Oyun Salonu Kartvizit ürünümüz Bilgisayar Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bilgisayar Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Oyun Salonu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bilgisayar Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
Ntwrkkrt-1004 kodlu Grafik Tasarım Kartvizit ürünümüz Network Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Network Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Grafik Tasarım Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Network Kartvizitler ürünlerin..
400,00TL
Ntwrkkrt-1002 kodlu Blogger Kartvizit ürünümüz Network Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Network Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Blogger Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Network Kartvizitler ürünlerinde fark yaratm..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)