Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Cafe Kartvizitleri

Cafe Kartvizitleri

Cafe kartvizitleri kategorisinde cafe kartvizitleri çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Cafe kartvizitleri genel itibari ile sade ve gösterişlidir. Cafeler kendi tasarımlarını da yaratarak kartvizitlerini bastırabilirler. Cafeler genel itibari ile ünlerinin daha da yayılması için kartvizit bastırırlar. Cafe kartvizitleri bir nevi tanıtım için kullanılır diyebiliriz. Cafe kartvizitleri üzerinde cafenin kendine özgü yapısını yansıtan tasarımlar yapılarak bastırılabilir. Cafe kartvizitleri üzerinde cafe adı, adresi, telefon numarası, e – mail adresi varsa web adresi gibi müşterilerin ulaşabileceği bilgiler bulunmaktadır.

Ayrıca bazı büyük cafelerde hiyerarşik yapı olduğu için kişiye özel cafe kartviziti çıkarılabilir. Cafe kartvizitleri üzerinde kişi isim ve soyismi aynı zamanda ünvanı yer alabilir. Cafe kartvizitleri isteğe bağlı olarak tek ya da çift yönlü bastırılabilir. Cafe kartvizitleri özellikle büyük cafeler için çok önemlidir. Çünkü kartvizit o cafenin kendi konseptini yansıtması gerekmektedir. Bu konsepti yakalamak için kartvizit rasgele tasarım ile doldurulmamalıdır. Yerine göre sade yerine göre ise resimler ile şekillendirilebilir. Ancak cafe kartvizitlerinin öncelikli amacı cafenin iyi bir şekilde tanıtımını yaparak insanların size ulaşmasını sağlamaktır. 

cfkrt-1011 kodlu Vegan Cafe Kartvizit ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Vegan Cafe Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde fark yaratmanı..
400,00TL
cfkrt-1001 kodlu Siyah Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde ..
400,00TL
cfkrt-1002 kodlu Qr Kodlu Dikey Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Qr Kodlu Dikey Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizi..
400,00TL
cfkrt-1005 kodlu Modern Tasarım Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizi..
400,00TL
cfkrt-1007 kodlu Lüks Kartvizit Modeli ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Lüks Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde fark yaratma..
400,00TL
cfkrt-1012 kodluKahve Temalı Cafe Kartvizit ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kahve Temalı Cafe Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde f..
400,00TL
cfkrt-1004 kodlu Kahve Taneli Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kahve Taneli Cafe Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitler..
400,00TL
cfkrt-1008 kodlu Kahve Kartvizit ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kahve Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde fark yaratmanızı sağlaya..
400,00TL
crkrt-1002 kodlu Izgara Restaurant Kartvizit ürünümüz Kafeterya Restaurant Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kafeterya Restaurant Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Izgara Restaurant Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kafeter..
400,00TL
cfkrt-1013 kodlu Hediye Kahve Kartı Cafe ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Hediye Kahve Kartı Cafe ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde fark yar..
400,00TL
cfkrt-1014 kodlu Et ve Steak Restaurant Kartvizit ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Et ve Steak Restaurant Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ür..
400,00TL
cfkrt-1015 kodlu Et Restorant Kartvizit ürünümüz Cafe Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Cafe Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Et Restorant Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Cafe Kartvizitleri ürünlerinde fark yarat..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)