Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Kırtasiye Kartvizitleri

Kırtasiye Kartvizitleri

Kırtasiye Kartvizitleri

Kırtasiyeler okul ve iş hayatında oldukça gerekli mağazalardır. Bir çok gereci bulabileceğimiz kırtasiyeler, kısa sürede ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Aynı zamanda bir çok küçük parçanın bulunduğu  kırtasiyeler için özel olarak tasarladığımız kırtasiye kartvizitleri ile kırtasiye sektöründe çalışan kişiler için uygun tasarımlarla bir çok kartvizit şablonumuz bulunmaktadır. Kartvizitlere her meslek dalında ihtiyaç olduğundan bir çok meslek dalı gibi kırtasiyecilerin de bu alanda bir iletişim araçlarının olması gerekmektedir.

Kırtasiye kartvizitleri genelde önlü arkalı şekilde tasarlanır ve arka kısımda diğer hizmetler yer alır.

Kartvizit Tasarımlar

Kartvizit sektöründe bir çok farklı tasarım vardır. Bu tasarımların en beğenilenlerinden olan şeffaf kartvizitler ve özel kesim kartvizitler de tercih edilen kartvizit modelleri arasındadır.

Kırtasiye kartvizitleri istediğiniz sektör için özel olarak yapılmakta ve her bütçeye uygun seçeneklerle   kısa sürede size ulaştırılmaktadır. Bu nedenle bir çok kişinin tercih ettiği  kartvizit şablonlarının dışındaki modellerde farklı tasarımlar yaratmak mümkün olmaktadır. Kartvizitler de bir çeşit reklam olduğu için tasarımı önemli bir detaydır.

Yazı karakterleri, logo ve renklerin seçimi, isim ve unvan kullanımı oldukça önemlidir.                                               

 

krtkrt-1002 kodlu Turuncu Kırtasiye Kartvizit ürünümüz Kırtasiye Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Kırtasiye Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Turuncu Kırtasiye Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kırtasiye Kartvizitl..
400,00TL
krtkrt-1004 kodlu Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüz Kırtasiye Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Kırtasiye Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Renkli Kırtasiye Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kırtasiye Kartvizitler..
400,00TL
krtkrt-1001 kodlu Mavi Kırtasiye Kartvizit ürünümüz Kırtasiye Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Kırtasiye Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mavi Kırtasiye Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kırtasiye Kartvizitleri ür..
400,00TL
krtkrt-1003 kodlu Kırmızı Kırtasiye Firma Kartvizit ürünümüz Kırtasiye Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Kırtasiye Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Kırtasiye Firma Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kırtasiy..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)