Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Kırtasiye Kartvizitleri
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

Kırtasiye Kartvizitleri

Kırtasiyeler okul ve iş hayatında oldukça gerekli mağazalardır. Bir çok gereci bulabileceğimiz kırtasiyeler, kısa sürede ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Aynı zamanda bir çok küçük parçanın bulunduğu  kırtasiyeler için özel olarak tasarladığımız kırtasiye kartvizitleri ile kırtasiye sektöründe çalışan kişiler için uygun tasarımlarla bir çok kartvizit şablonumuz bulunmaktadır. Kartvizitlere her meslek dalında ihtiyaç olduğundan bir çok meslek dalı gibi kırtasiyecilerin de bu alanda bir iletişim araçlarının olması gerekmektedir.

Kırtasiye kartvizitleri genelde önlü arkalı şekilde tasarlanır ve arka kısımda diğer hizmetler yer alır.

Kartvizit Tasarımlar

Kartvizit sektöründe bir çok farklı tasarım vardır. Bu tasarımların en beğenilenlerinden olan şeffaf kartvizitler ve özel kesim kartvizitler de tercih edilen kartvizit modelleri arasındadır.

Kırtasiye kartvizitleri istediğiniz sektör için özel olarak yapılmakta ve her bütçeye uygun seçeneklerle   kısa sürede size ulaştırılmaktadır. Bu nedenle bir çok kişinin tercih ettiği  kartvizit şablonlarının dışındaki modellerde farklı tasarımlar yaratmak mümkün olmaktadır. Kartvizitler de bir çeşit reklam olduğu için tasarımı önemli bir detaydır.

Yazı karakterleri, logo ve renklerin seçimi, isim ve unvan kullanımı oldukça önemlidir.