Mühendislik Kartvizitleri

Mühendislik sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi mühendis kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Yazılım Mühendisi Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Elektrik Mühendisi Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Harita Mühendisi Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Altın Siyah Mühendis Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Özel Desenli Avukat Kartvizit Avkrt-1170

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Siyah Beyaz Özel Kartvizit Ozlkrt-1029

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Mühendislik Kartvizitleri

Yaptığınız işin ne olduğunu sizin yerinize söyleyen küçük kâğıt parçacıklarıdır kartvizitler. Bu kartvizitler iş dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Hemen hemen herkesin bir kartviziti bulunmaktadır. Sokaklarda ellerinde binlerce tasarımdan oluşan kartvizit pazarlamacıları gezmektedir. Bu tip tasarımcılardan olabildiğince uzak durun. Bunlar size fayda getirmeyecek. Sizi reklam etmesini beklediğiniz kartvizitler size kötü reklam olarak dönecektir. Hem para vereceksiniz hem kötü reklam yapacaksınız. İşinizde itibar kaybedeceksiniz hem de paranızdan olacaksınız. Bunu önlemek için buradayız. Size hizmet etmek için buradayız. Sitemizde bulunan onlarca farklı şekilde tasarlanmış Mühendislik Kartvizitlerinden birini seçebilirsiniz. Kendi kartvizitinizi de oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Sitemiz ile iletişime geçerek tasarımcı arkadaşlarımızla birlikte istediğiniz logoyu tasarlayabilirsiniz.

İş dünyasında önemli bir yere gelmek istiyorsanız, sıradanlıktan kurtulmak, işimi en iyi ben yaparım demek istiyorsanız bunun en kısa yolu kartvizit tasarlamaktan geçiyor. Bu küçük kâğıt parçası diye baktığınız bu kartlar aslında sizin için sizden daha çok çalışmaktadır. Unutmayın kartvizit gereksiz değildir. İşinizin bir parçasıdır. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER