Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Fotoğrafçı Kartvizitleri

Fotoğrafçı Kartvizitleri

Kartvizit; Üzerinde iletişim adreslerinin olduğu iş dünyasında fark edilmenizi sağlayan ve sizi anlatan birer kimlik kartı olarak nitelendirilebilir. Kartvizitler şuan ki konumunuzu ve durumunuzu en rahat anlatan bir iletişim yoludur. Sizin yerinize konuşur. Ama öncelikle güzel ve akıllıca bir tasarım yapmalısınız. Birçok Fotoğrafçı kartvizitleri arasından fark edilecek kartvizite sahip olmalısınız. Bu farklılığı nasıl sağlamalısınız? Sitemizde bulunan kartvizit çeşitleri sekmesinden birçok farklı tasarıma ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizin kafanızda olan tasarımı da grafiker çalışanlarımıza tasarlatabilirsiniz.

Fotoğrafçı Kartvizitleri kabartma kartvizit tasarımıyla akılda kalıcılığı sağlayabilir. İnsanlar görmenin dışında dokunma duyusunu da kullanarak kartvizitinize bakar. Nasıl tasarlandı? Ne ile yapıldı soruları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Akılda kalıcı olmayı başardınız. Kartvizitlerin genel amacı kimliğinizi yansıtmak ve toplumda farklı olmak. Böyle tasarımlarla farklı ve akılda kalıcı olabilirsiniz. Minimal renkler tercih edilmelidir. Zıt renkler ve kontrastlar kullanılmalıdır. Standart tasarımlar s

izi sıradanlaştırır. Sizin farklı olmanız gerekli. Bu yüzden gücü ve parayı temsil eden renkler kullanabilirsiniz. 

Ftgrfkrt-1001 kodlu Vintage Fotoğrafçı Kartvizit Modeli ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Vintage Fotoğrafçı Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile ..
400,00TL
Ftgrfkrt-1007 kodlu Lük Fotoğrafçı Kartvizit ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Lük Fotoğrafçı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Fotoğrafçı Kartvizitle..
400,00TL
Ftgrfkrt-1002 kodlu Fotoğrafçı Kartvizit Modeli ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Fotoğrafçı Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Fotoğrafçı Kartv..
400,00TL
Ftgrfkrt-1005 kodlu Fotoğrafçı Kartizit Modeli 3 ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Fotoğrafçı Kartizit Modeli 3 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Fotoğrafçı Kar..
400,00TL
Ftgrfkrt-1004 kodlu Fotoğrafçı Kartizit Modeli 2 ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Fotoğrafçı Kartizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Fotoğrafçı Kar..
400,00TL
Ftgrfkrt-1005 kodlu Fotoğraf Stüdyosu Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Fotoğraf Stüdyosu Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı il..
400,00TL
Ftgrfkrt-1003 kodlu Fotoğraf Stüdyosu Kartvizit Modeli ürünümüz Fotoğrafçı Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Fotoğrafçı Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Fotoğraf Stüdyosu Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Fo..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)