Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Bayan Çanta Kartvizit

Bayan Çanta Kartvizit

Bayan çanta kartvizitleri kategorisinde bulunan kartvizitler bayan çantaları yapmakta ve satmakta hizmet veren kuruluşlar içindir. Bayan çanta kartvizitleri kapsamında belirli bir kartvizit türü bulunmamaktadır. Bayan çanta kartvizitleri olarak birçok tasarım yapılabilir. Bayan çanta sektöründe hizmet verenler kendi isimlerini de tanıtmak için kartvizit sahibi olmaktadırlar. Bayan çanta kartvizitleri çok çeşitli olabilir. Bu kapsamda birçok iyi tasarım yapılarak kartvizit oluşturulabilir. Kartvizit üzerlerinde çanta resimleri yer alarak daha hoş bir tasarım yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde kendi çizimlerinizi de yaparak kartvizitlerde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Bayan çanta kartvizitleri üzerinde o kuruluşa ait bilgiler yer almaktadır. Kartvizit üzerinde firma adı, adres, telefon, fax, e – posta bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilerin dışında kişi isim ve soyismi ile birlikte yer aldığı ünvanı da yer alabilir. Çanta çeşitlerine göre kartvizitlerde bilgiler verilebilir. Bayan çanta kartvizitlerinin belli bir rengi yoktur. İstediğiniz renk temasında kartvizit çıkarabilirsiniz. Özel çizimler yaparak da kartvizitinizi kullanılır hale getirebilirsiniz. Görselliği güzel olsun diye çok acayip resimler kullanılmamalıdır. Ancak firmanın kişiliğini yansıtan resimler kullanılabilir.

byncntakrt-1002 kodlu Deri Çanta Kartvizit ürünümüz Bayan Çanta Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Çanta Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Deri Çanta Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Çanta Kartvizit ürünlerinde ..
400,00TL
byncntakrt-1001 kodlu Bayan Çanta Kartvizit ürünümüz Bayan Çanta Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Çanta Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Çanta Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Çanta Kartvizit ürünlerind..
400,00TL
byncntakrt-1003 kodlu Bayan Çanta Firma Kartvizit ürünümüz Bayan Çanta Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Çanta Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Çanta Firma Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Çanta Kartvizi..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)