Bayan Çanta Kartvizit

Çanta sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi bayan çanta kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Bayan Çanta Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Deri Çanta Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Bayan Çanta Firma Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Bayan Çanta Kartvizit

Bayan çanta kartvizitleri kategorisinde bulunan kartvizitler bayan çantaları yapmakta ve satmakta hizmet veren kuruluşlar içindir. Bayan çanta kartvizitleri kapsamında belirli bir kartvizit türü bulunmamaktadır. Bayan çanta kartvizitleri olarak birçok tasarım yapılabilir. Bayan çanta sektöründe hizmet verenler kendi isimlerini de tanıtmak için kartvizit sahibi olmaktadırlar. Bayan çanta kartvizitleri çok çeşitli olabilir. Bu kapsamda birçok iyi tasarım yapılarak kartvizit oluşturulabilir. Kartvizit üzerlerinde çanta resimleri yer alarak daha hoş bir tasarım yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde kendi çizimlerinizi de yaparak kartvizitlerde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Bayan çanta kartvizitleri üzerinde o kuruluşa ait bilgiler yer almaktadır. Kartvizit üzerinde firma adı, adres, telefon, fax, e – posta bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilerin dışında kişi isim ve soyismi ile birlikte yer aldığı ünvanı da yer alabilir. Çanta çeşitlerine göre kartvizitlerde bilgiler verilebilir. Bayan çanta kartvizitlerinin belli bir rengi yoktur. İstediğiniz renk temasında kartvizit çıkarabilirsiniz. Özel çizimler yaparak da kartvizitinizi kullanılır hale getirebilirsiniz. Görselliği güzel olsun diye çok acayip resimler kullanılmamalıdır. Ancak firmanın kişiliğini yansıtan resimler kullanılabilir.

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER