Güzellik Merkezi Kartvizit

Güzellik sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi güzellik merkezi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Güzellik Salonu Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Make Up Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Güzellik Merkezi Kartvizit

Güzellik Merkezi Kartvizit

Pek çok kişinin gördüğü sokak aralarında güzellik merkezi kartvizit ve broşürü dağıtan kişilere olumsuz bakıldığını biliyoruz.

Zaten bir çok durum için kartvizit seçimi yaparken klasik modeller dışında farklı tasarımlar tercih edilmektedir. Kartvizit modelleri arasından farklı ve kendi markanızı en iyi şekilde yansıtan bir model bulamadıysanız, size özel tasarım yapacak olan tasarım departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede gönlünüze göre bir kartvizite sahip olabilirsiniz.

Bir çok kişinin tercih ettiği güzellik merkezi kartvizit, kişisel ya da kurumsal olabilmektedir. Bu nedenle iki seçiminiz için de ekonomik fiyatlarla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizitler genelde dikdörtgen olsa da, özel kesim olarak da satılmaktadır. Özel kesim ve güzellik merkezi kartvizit biraz daha pahalı olmakla birlikte, daha kalıcı ve dikkat çekicidir.

Farklı ve etkili bir kartvizit istiyorsanız, mutlaka bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Kartvizitler, her bütçeye uygun en etkili reklam ve iletişim ürünleridir. Birbirinden güzel modeller içinden size uygun  olduğunu düşündüğünüz kartvizit ve kurumsal seti seçebilirsiniz.

En kısa sürede adresinize teslim edilecek olan ürünlerimiz hepsi kalitelidir.

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER