Denizcilik Kartvizit

Denizcilik sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi denizci kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Denizcilik Kartvizit

Denizcilik Kartvizitleri

Denizcilik kartvizitleri gemi ile yük taşıması yapanlar tarafından kullanılmaktadır. Deniz sektöründe çalışanlar kendilerini tanıtmak amacıyla kartvizit sahibi olurlar. Özellikle yük taşımacılıkta en çok kullanılan deniz yolu olduğu için bu alanda gelişmek çok önemlidir. Bunun için de denizcilik firmaları daha fazla müşteri çekmek ve kendilerinin reklamlarını daha iyi yapmak için denizcilik kartviziti çıkarmaktadırlar. Denizcilik kartvizitlerinin belli bir renk teması yoktur ancak genellikle denizi çağrıştırdığı için mavi renk kullanılmaktadır. Kartvizitlerin belli bir şablonu yoktur.

Denizcilik kartvizitleri üzerinden firmaya ait bilgiler yer almaktadır. Firma adı, adresi, telefon numarası, e – posta adresi gibi bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında müşterilerin bilgi edinmeleri içim web adresleri de yer almaktadır. Eğer büyük bir firma ise kişiye özel kartvizit tasarlanabilir. Bunun için kartvizit üzerinde kişi adı ve soyadı ile birlikte ünvanı yer almaktadır. Denizcilik kartvizitlerinin üzerine denizcilik ile ilgili resimler ve grafikler konulabilir. Siz de kendi çizimlerinizi yaparak bu tasarımların kartvizit üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Denizcilik kartvizitleri kapsamında birçok kartvizit tasarımı yapılabilir. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER