Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Elektrik Elektronik Kartvizit

Elektrik Elektronik Kartvizit

Kendinizi karşınızdaki tanıtma aracı; Kartvizitler. İş dünyasının kimliği diye nitelendirilebilir. Bu kartlar sizi ve temsil ettiğiniz kurum ile ilgili bilgileri üzerinde barındırmalıdır. Kartvizitinizi eline alan müşteri sizi ve sizin temsil ettiğiniz kurum hakkında bilgi sahibi olacaktır. Akıllıca dizayn edilmiş bir kartvizit sizin iş dünyasında fark edilmenizi sağlayabilir. Kartvizit tasarlarken kartın boyutuna, renk seçimine, renk ile yazı uyumuna, logo ile renk uyumuna, fazla bilgi tekrarından kaçınılmasına, yazıların büyüklüğüne dikkat edilmelidir. Eski kartvizitler daha çok grafik ağırlıklıydı. Fazla bilgi yoktu. Ad, Soyad, mail ve telefon numarası bulunurdu. Günümüz kartvizitleri daha çok bilgi ağırlıklı olduğu için Ad, Soyad, mail, telefon numarasının dışında fax numarası dahili numara, Skype vb. müşterinin kendisi ile iletişime geçebilecek tüm kanalları yazdığı bir kartvizit olmuştur. Elektrik Elektronik Kartvizitleri de bu bilgiler kapsamında tasarlanmaktadır. Elektrik denince akla ampul geliyordur muhtemelen. Kartvizitiniz de eğer ampul varsa sıradan bir kartvizite sahipsiniz. Farklı kartvizit tasarımlarını görmek için kartvizit çeşitleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

elktrk-elktrnkkrt-1003 kodlu Elektronik Mühendisi Kartvizit ürünümüz Elektrik Elektronik Kartvizit kategorimizde bulunan ve Elektrik Elektronik Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Elektronik Mühendisi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasa..
400,00TL
egtmkrt-1008 kodlu Uğur Okulları Kartvizit ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Uğur Okulları Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yaratma..
400,00TL
elktrk-elktrnkkrt-1005 kodlu Elektrik Mühendislik Firması Kartvizit ürünümüz Elektrik Elektronik Kartvizit kategorimizde bulunan ve Elektrik Elektronik Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Elektrik Mühendislik Firması Kartvizit ürünümüz ş..
400,00TL
Mhndskrt-1005 kodlu Elektrik Mühendisi Özel Kartvizit ürünümüz Mühendislik Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Mühendislik Kartvizitleri‘ne uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Elektrik Mühendisi Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mü..
400,00TL
elktrk-elktrnkkrt-1002 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Elektrik Elektronik Kartvizit kategorimizde bulunan ve Elektrik Elektronik Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli 2 ürünüm..
400,00TL
elktrk-elktrnkkrt-1001 kodlu Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli ürünümüz Elektrik Elektronik Kartvizit kategorimizde bulunan ve Elektrik Elektronik Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Elektrik - Elektronik Kartvizit Modeli ürünümüz ş..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)