Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Mutfak ve Banyo Kartvizit

Mutfak ve Banyo Kartvizit

MUTFAK FİRMASI KARTVİZİT

Mutfak ve banyo kartvizitleri kategorisinde yer almaktadır. Mutfak ve banyo sektörü için kullanılan bir kartvizittir. Günümüzde mutfak ve banyo eşyaları tasarlayıp satan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar hem firmalarının tanıtımını yapmak hem de kaliteli bir hizmet vererek daha fazla yere ulaşmak için kartvizit sahibi olurlar. Genellikle mutfak ve banyo kartvizitleri firmanın sattığı ürünlere göre resimler içermektedir. Mutfak ekipmanları satan bir firma mutfak ekipmanı fotoğrafı, banyo ekipmanı satan firma ise banyo ekipmanı resmi koymaktadır kartvizitlerine.

BANYO FİRMASI KARTVİZİT

Bu kartvizitler üzerinde firmanın ismi, adresi, telefon numarası, fax, e – posta gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilerin yanı sıra firma içerisinde bir hiyerarşi yönetimi varsa ya da bölge müdürlüğü gibi bayilikleri var ise kartvizitlere kişi ismi ve ünvanı da yazılmaktadır. Mutfak ve banyo kartvizitlerinin hazır taslakları bulunmaktadır. Ancak kişi kendine özgü kartvizit yapmak ister ise kendi çizimini yapıp tasarlayıp o kartviziti bastırabilir. Bu sektörde kartvizitlerde mutlaka resim veya logo kullanılmaktadır. Siz de mutfak ve banyo kartviziti sahibi olarak firmanızın daha da tanınabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

BANYO VE MUTFAK FİRMASI KARTVİZİT MODELLERİ

mbkrt-1008 kodlu Yeşil Banyo Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yeşil Banyo Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mutfak ve Banyo..
400,00TL
mbkrt-1005 kodlu Siyah Mutfak Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Mutfak Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mutfak ve Ban..
400,00TL
mbkrt-1003 kodlu Şık Mutfak Firması Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Mutfak Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile M..
400,00TL
mbkrt-1001 kodlu Mutfak Firma Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mutfak Firma Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mutfak ve Ban..
400,00TL
mbkrt-1002 kodlu Mutfak Dizayn Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mutfak Dizayn Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mutfak ve B..
400,00TL
mbkrt-1007 kodlu Modern Banyo Firma Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Banyo Firma Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile M..
400,00TL
mbkrt-1009 kodlu Mavi Banyo Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mavi Banyo Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mutfak ve Banyo K..
400,00TL
mbkrt-1006 kodlu Banyo Firma Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Banyo Firma Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Mutfak ve Banyo..
400,00TL
mbkrt-1004 kodlu Altın Rengi Mutfak Kartvizit Modeli ürünümüz Mutfak ve Banyo Kartvizit kategorimizde bulunan ve Mutfak ve Banyo Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Altın Rengi Mutfak Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile M..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)