Manav Kartvizit

Manav sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Manav Kartvizit Modeli

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Manav Kartvizit

Manav Kartvizit

Artık herkesin bir kartviziti olduğu günümüzde manav kartvizit modelleri konusunda bir çok şablonumuz bulunmaktadır.

En kısa sürede baskı yapan ve adrese teslim kartvizit gönderen ekibimiz sayesinde siz de istediğiniz kadar kartvizit bastırabilirsiniz. Müşterilerle en iyi iletişim kurma yolu olan manav kartvizit her sektör için özel tasarlayan firmamız, bir çok farklı kart çeşidi de kullanmaktadır.

Kartvizitler en ekonomik çözümler üreten firmamızda, yepyeni ve değişik tasarımlarla hayat bulmaktadır. Deneyimli ve yenilikçi tasarım ekibimiz her sektör için özel kartvizitler tasarlamaktadır.

İstediğiniz modeli kesim yaptırarak kartvizit olarak uygulayan ekibimizin deneyimli tasarımcıları kısa sürede sahip olmanız için kullanılacak tüm ihtiyaçlarınızı bulundurmaktadır.

Kartvizit Çeşitleri

Manav kartvizit şeffaf ve özel kesim olanların dışında klasik olan modellerin de söz konusu olduğu bir yelpazede ele alınır.

Kartvizit konusunda hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştiren ekibimiz, sektöre özel tasarımlar dışında, klasik kartvizitler de tercih edilmektedir. Bütçenize uygun olan kartvizit çeşitleri ile satın alabileceğiniz bir çok ürünü sitemizden uygun ödeme şekilleri ile satın alabilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER