Teknik Servis Kartvizitleri

Teknik servis sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Teknik Servis Kartvizitleri

Teknik Servis Kartvizitleri

 

Teknik servis kartvizitleri oldukça önemlidir. Bir çok sektörde kullanılan kartvizitler, genelde bir yerlerde saklanır.

Kartvizitlerin amacı istenilen kişiye kolayca ulaşabilmek olduğu için, asla kaybedilmeyecek olan kartvizitler, teknik servis kartvizitleri olmaktadır. Ne zaman ne olacağı belli olmadığı için, teknik servislerin her zaman aranılacağı düşünerek evin en önemli kısımlarında saklanan bu kartvizitler tamirciler için de önemlidir. Müşterilere  verecek bir kartvizit olduğunda, her zaman daha güvenilir bir izlenim bırakılır.

Kategorimizdeki modeller arasından seçim yaparak, siz de en iyi şekilde değerlendireceğiniz seçeneklerden kartvizitinizi satın alabilirsiniz.  Farklı tasarımlar istiyorsanız, mutlaka tasarım ekibimizle iletişime geçerek istediğinizi söylemelisiniz.

 

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit modelleri arasından beğendiğinizi bulamazsanız size özel olarak tasarlanan kartvizitleri seçebilirsiniz.

Şeffaf ya da özel kesim ürünler tercih edebilirsiniz. Klasik bir kartvizit yerine İngiliz anahtarı şeklinde bir teknik servis kartvizitleri tercih edebilirsiniz. Her zaman fark yaratan tasarımlara imza atarak, yenilikçi bir fark yaratan ekibimiz, bütçenize uygun olan kartvizitleri de en ekonomik şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER