Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Emlak Kartvizitleri

Emlak Kartvizitleri

Kartvizitler küçük olabilir ama iş dünyasında bıraktığı etki, izlenim çok büyüktür. Bu yüzden kartvizit tasarlarken özgün olunmalıdır. Büyük şirketlerin elemanları için bastırdıkları kartlar desenli ve renk düzeni olmayan kartvizitin olmaması gerektiği gibi olur. Sizin tasarladığınız kartvizit başkası tarafından daha önce kullanılmamış olmalıdır ki akılda kalıcı ve rakip firmalar arasından seçilebilesiniz. Eğer siz bu tekdüzelikten kurtulup farklı bir tasarım sergilemezseniz iş dünyasında fark edilmeniz çok zor. Farklı olacağım diye kartvizit boyutlarının dışına çıkmayı denemeyin. Bu size dezavantaj sağlar. Kartvizitte gereksiz bilgilerden uzak durun. İşinizin can alıcı noktaları ile bilgiler bulundurun Emlak kartvizitinizdeGereksiz kelime tekrarından ve abartılı logo tasarımlarından uzak durun. Kartvizitinizde o kadar sade olun ki tanışma da merak uyandırın. Karşınızdaki insana size soru sorma fırsatı tanıyın. Kartvizitinizin amacı akılda kalıcılığı sağlamak ve fark edilmek. Bu yüzden farklı kartvizitleriniz olsun. Farklı müşteriye farklı kartvizit verin. Farklı olun ve karşınızdakine iyi bir izlenim bırakın. Kartvizitinizde önünde veya arkasında yazı yazılacak yerler bırakın.

Emlkkrt-1008 kodlu Siyah Emlak Bürosu Kartvizit ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Emlak Bürosu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kartvizitleri ürünl..
400,00TL
Emlkkrt-1005 kodlu Altın Rengi Emlakçı Kartvizit Modeli ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Altın Rengi Emlakçı Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kar..
400,00TL
Cntrrykrt-1002 kodlu Şık Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century 21 Kartvi..
400,00TL
Emlkkrt-1006 kodlu Sade Emlak Kartvizit Modeli ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sade Emlak Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kartvizitleri ürünler..
400,00TL
Ozlkrt-1004 kodlu QR Kodlu Özel Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. QR Kodlu Özel Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünleri..
400,00TL
Emlkkrt-1001 kodlu QR Kodlu Emlak Kartvizit Modeli ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. QR Kodlu Emlak Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kartvizitleri..
400,00TL
Emlkkrt-1002 kodlu Modern Emlakçı Kartvizit Modeli ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Emlakçı Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kartvizitleri..
400,00TL
Cntrrykrt-1004 kodlu Modern Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century 21 ..
400,00TL
Emlkkrt-1007 kodlu Mavi Gayrimenkul Danışmanı Kartvizit ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mavi Gayrimenkul Danışmanı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kar..
400,00TL
Emlkkrt-1013 kodlu Mavi Emlak Kartvizit ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mavi Emlak Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kartvizitleri ürünlerinde fark yara..
400,00TL
insaatkrt-1008 kodlu Kırmızı Müteahhit Kartvizit ürünümüz İnşaat Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve İnşaat Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Müteahhit Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile İnşaat Kartvizitleri ür..
400,00TL
Cntrrykrt-1003 kodlu Kaliteli Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kaliteli Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)