Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Erkek Giyim Kartvizit

Erkek Giyim Kartvizit

Erkek Giyim Kartvizit

Ülkemizde oldukça popüler olan giyim sektöründe erkek giyim kartvizit seçenekleri sayesinde bir çok kişi iletişim bilgilerini en iyi şekilde iletmek için değişik modellerde kartvizitler seçmektedir.

Kartvizit seçenekleri arasında oldukça popüler olan şeffaf ve özel kesim kartvizitler sayesinde fark yaratan tasarımlarla kullanılan kartvizitler, kurumsal imaj için oldukça önemlidir. Kartvizitler ilk iletişim için oldukça önemlidir. Bu yüzden tasarımın sektörü yansıtması oldukça önemlidir.

Logonuzla uyumlu bir şekilde tercih edebileceğiniz erkek giyim kartvizit genelde 8.5 ve 5 cm ölçülerinde yatay ya da dikey tercih edilmektedir.

Kartvizit Seçimi

Kartvizitin seçimi yapılırken sektöre ve markaya uygun tasarımlar yapılır. Bu nedenle sektörün  belirlenmesi oldukça önemlidir.

Sitemizde yer alan kategorilerden örnek şablonlarımıza göz atarak, beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz ya da istediğiniz farklı bir tasarımı da uygulatabilirsiniz. Özgün bir tasarım istiyorsanız şeffaf kartvizitler ve özel kesim şekiller kullanabilirsiniz.

Erkek giyim kartvizit yaptırabilirsiniz ve markanızı en iyi şekilde yansıtacağınız yazı tipi ve iletişim bilgileri ile okunaklı bir kartvizite sahip olabilirsiniz. 

erkkgymkrt-1001 kodlu Erkek Giyim Kartvizit ürünümüz Erkek Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Erkek Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Erkek Giyim Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Erkek Giyim Kartvizit ürünlerind..
400,00TL
erkkgymkrt-1002 kodlu Erkek Giyim Firma Kartvizit ürünümüz Erkek Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Erkek Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Erkek Giyim Firma Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Erkek Giyim Kartvizi..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)