Erkek Giyim Kartvizit

Erkek giyim sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Erkek Giyim Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Erkek Giyim Firma Kartvizit

60.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Erkek Giyim Kartvizit

Erkek Giyim Kartvizit

Ülkemizde oldukça popüler olan giyim sektöründe erkek giyim kartvizit seçenekleri sayesinde bir çok kişi iletişim bilgilerini en iyi şekilde iletmek için değişik modellerde kartvizitler seçmektedir.

Kartvizit seçenekleri arasında oldukça popüler olan şeffaf ve özel kesim kartvizitler sayesinde fark yaratan tasarımlarla kullanılan kartvizitler, kurumsal imaj için oldukça önemlidir. Kartvizitler ilk iletişim için oldukça önemlidir. Bu yüzden tasarımın sektörü yansıtması oldukça önemlidir.

Logonuzla uyumlu bir şekilde tercih edebileceğiniz erkek giyim kartvizit genelde 8.5 ve 5 cm ölçülerinde yatay ya da dikey tercih edilmektedir.

Kartvizit Seçimi

Kartvizitin seçimi yapılırken sektöre ve markaya uygun tasarımlar yapılır. Bu nedenle sektörün  belirlenmesi oldukça önemlidir.

Sitemizde yer alan kategorilerden örnek şablonlarımıza göz atarak, beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz ya da istediğiniz farklı bir tasarımı da uygulatabilirsiniz. Özgün bir tasarım istiyorsanız şeffaf kartvizitler ve özel kesim şekiller kullanabilirsiniz.

Erkek giyim kartvizit yaptırabilirsiniz ve markanızı en iyi şekilde yansıtacağınız yazı tipi ve iletişim bilgileri ile okunaklı bir kartvizite sahip olabilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER