Dekorasyon Kartvizit

Dekorasyon sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi dekoratif kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Fuar Tasarım Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Dekorsayon Firması Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Yapı Kartvizit

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Dekorasyon Mermer Tasarım Kartvizit

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

altın Dekorasyon Kartvizit

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Dekorasyon Kartvizit

Dekorasyon Kartvizitleri

Dekorasyon kartvizitleri dekorasyon alanında hizmet verenlerin sahip olduğu kartvizit türüdür. Bu alanda parke dekorasyonu, ev dekorasyonu, yapı dekorasyonu gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alandaki kişiler dekorasyon kartviziti sahibi olarak kendilerini tanıtabilirler. Kendilerini tanıtmanın yanı sıra müşterilerinin sayısını da arttırabilirler. Dekorasyon kartvizitlerinin belli bir şablonu yoktur. Bu alandaki kartvizitlerden de güzel tasarımlar çıkabilir. Kartvizit üzerine dekorasyon ile ilgili resimler, grafikler ve çizimler konulabilir. Firmanın hizmet verdiği alana göre resimler ve şekiller tasarlanabilir. Belli bir tema rengi bulunmamaktadır. İstenilen tema ve renkte kartvizit hazırlanabilir.

Dekorasyon kartvizitleri üzerinde firmaya ait bilgiler bulunmaktadır. Firmanın adı, adresi, telefon numarası gibi bilgiler kartvizit üzerinde yer alır. Kartvizit üzerinde parke dekorasyonu yapanlar parke fotoğrafları bulundurabilirler. Firmada bulunan her kişiye özel kartvizit de yapılabilir. Bunun için kartvizitin üzerine kişi adı ve soyadı ile birlikte o kişinin unvanı yazılır. Siz de kendinize özgü çizimler yaparak kartvizitinizi tasarlayabilirsiniz. Kartvizit aynı zamanda o firmanın kişiliğini yansıttığı için dikkatli tasarlanmalıdır. Çok karmaşık kartvizitler kullanılmamalıdır. Dekorasyon kartvizitleri için uygun şekiller kullanılmalıdır. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER