Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Dekorasyon Kartvizit

Dekorasyon Kartvizit

Dekorasyon Kartvizitleri

Dekorasyon kartvizitleri dekorasyon alanında hizmet verenlerin sahip olduğu kartvizit türüdür. Bu alanda parke dekorasyonu, ev dekorasyonu, yapı dekorasyonu gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alandaki kişiler dekorasyon kartviziti sahibi olarak kendilerini tanıtabilirler. Kendilerini tanıtmanın yanı sıra müşterilerinin sayısını da arttırabilirler. Dekorasyon kartvizitlerinin belli bir şablonu yoktur. Bu alandaki kartvizitlerden de güzel tasarımlar çıkabilir. Kartvizit üzerine dekorasyon ile ilgili resimler, grafikler ve çizimler konulabilir. Firmanın hizmet verdiği alana göre resimler ve şekiller tasarlanabilir. Belli bir tema rengi bulunmamaktadır. İstenilen tema ve renkte kartvizit hazırlanabilir.

Dekorasyon kartvizitleri üzerinde firmaya ait bilgiler bulunmaktadır. Firmanın adı, adresi, telefon numarası gibi bilgiler kartvizit üzerinde yer alır. Kartvizit üzerinde parke dekorasyonu yapanlar parke fotoğrafları bulundurabilirler. Firmada bulunan her kişiye özel kartvizit de yapılabilir. Bunun için kartvizitin üzerine kişi adı ve soyadı ile birlikte o kişinin unvanı yazılır. Siz de kendinize özgü çizimler yaparak kartvizitinizi tasarlayabilirsiniz. Kartvizit aynı zamanda o firmanın kişiliğini yansıttığı için dikkatli tasarlanmalıdır. Çok karmaşık kartvizitler kullanılmamalıdır. Dekorasyon kartvizitleri için uygun şekiller kullanılmalıdır. 

dkrsynkrt-1003 kodlu Yapı Kartvizit ürünümüz Dekorasyon Kartvizit kategorimizde bulunan ve Dekorasyon Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yapı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Dekorasyon Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı..
400,00TL
Dkrsynkrt-1001 kodlu Fuar Tasarım Kartvizit Modeli ürünümüz Dekorasyon Kartvizit kategorimizde bulunan ve Dekorasyon Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Fuar Tasarım Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Dekorasyon Kartvizi..
400,00TL
Dkrsynkrt-1004 kodlu Dekorasyon Mermer Tasarım Kartvizit ürünümüz Dekorasyon Kartvizit kategorimizde bulunan ve Dekorasyon Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dekorasyon Mermer Tasarım Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Dekoras..
400,00TL
Dkrsynkrt-1002 kodlu Dekorsayon Firması Kartvizit Modeli ürünümüz Dekorasyon Kartvizit kategorimizde bulunan ve Dekorasyon Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dekorsayon Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Dekoras..
400,00TL
Dkrsynkrt-1005 kodlu altın Dekorasyon Kartvizit ürünümüz Dekorasyon Kartvizit kategorimizde bulunan ve Dekorasyon Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. altın Dekorasyon Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Dekorasyon Kartvizit ürün..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)