Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Eczane Kartvizitleri
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

Eczane Kartvizit

Eczane kartvizitleri eczanelerde çalışan eczane işi ile uğraşanlar tarafından sahip olunan kartvizitlerdir. Eczane kartvizitleri sadece eczane mezunlarına verilen kartvizitlerdir. Bu kartvizitler eczanenin tanıtımını yapmak için kullanılabilir. Eczane kartvizitleri genel itibari ile sade ve anlaşılırdır. Eczane kartvizitlerinin çoğu neredeyse tasarımı aynıdır. Çoğu eczane kartvizitlerinde bir çerçeve içerisinde büyük “E” harfi bulunmaktadır. Bu harf eczanelerin genel bir simgesidir. Eczane kartvizitlerinin belli bir tema rengi yoktur ancak genellikle beyaz ve kırmızının temalarının olduğu bir yapıya sahiptir.

Eczane Kartvizitleri

Kartın bir yerinde eczane logosu olan “E” harfi vardır. Bunun dışında eczanenin adı, kişinin adı soyadı, adres, telefon, varsa web adresi, e – posta adresi bilgileri bulunmaktadır. Eczane kartvizit sade olmasına karşın küçük resimlerde çok güzel hale getirilebilirler. Kartvizitlerin boş bir kısmına hap resmi ya da bir stetoskop resmi konulabilir. Bu da kartviziti hiç şüphesiz daha çekici hale getirecektir. Ayrıca bu tür küçük değişiklikler kartvizitin diğer kişiler tarafından merak edilmesine yol açacaktır. Siz de kendi eczane kartvizitinizi çıkartabilirsiniz. Eczane kartvizitleri bu sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özel Eczane Kartvizit

Eğer sizde Standart Eczane Kartvizit modellerinden sıkıldıysanız sizler için Özel Eczane Kartvizit modelini tasarlayıp üretelim. Sizde kartvizitmarketim.com ayrıcalığı ile kartvizitlerinize kalite katın.

Eczane Kartvizit Modelleri