Mobilya Kartvizitleri

Mobilya sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Şık Mobilya Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Mobilya Kartvizitleri

Mobilya Kartvizitleri

Kartvizitiniz müşterilerinizin güvencesidir. Bir çok sektörde kartvizit kullanılır ve müşterilerin de müşteri temsilcileri ile daha kolay iletişim kurabilmelerini sağlar. Bu nedenle kartvizit, iş hayatında oldukça önemlidir.

Mobilya kartvizitleri gibi bir çok sektör için özel olarak tasarladığımız kartvizit şablonlarımız arasından dilediğinizi seçerek kısa sürede kartvizitlerinizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen şablonlarımız arasından beğendiğiniz ürünleri istediğiniz iletişim bilgilerini ekleyerek adresinize gönderirken, ekonomik fiyat politikamızla da yüzünüzü güldürüyoruz.

Kartvizit konusunda deneyimli ekibimiz binlerce seçenek içinden istediğinizi bulamasanız bile, size özel tasarımlar yapıyor.

Kartvizit Tasarımları

Mobilya kartvizitleri hizmeti veren ekibimiz vektörel ya da sizin tercih ettiğiniz şirket logonuz ile yepyeni bir kartvizit de tasarlayabilir.

İstediğiniz modeli tasarımcılarımızla paylaşarak siz de en ekonomik çözümlerle kartvizitlerinizin tasarımını yaptırabilirsiniz. Şeffaf ya da özel kesim kartvizitler arasından istediğiniz modeli seçerek, kısa sürede kargo seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Mobilya kartvizitleri özel çözümler için bizimle iletişime geçerek, siz de istediğiniz sektör için kartvizit tasarımı yaptırabilir, adresinize teslim alabilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER