Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Century 21 Kartvizit

Century 21 Kartvizit

Century 21 Kartvizitleri

Century 21 kartvizitleri kategorisinde bulunan kartvizit çeşitleri Century 21 şirketinde çalışmakta olanlar için tasarlanmış kartvizitlerdir. Bu kartvizit kapsamında sade ve şık tasarımlar bulunmaktadır. Tasarımlar çok fazla değiştirilemez ancak zaten buna da gerek yoktur. Emlak ve danışmanlık sektöründe hizmet vermekte olan bu firmada çalışanların sahip olduğu bir kartvizittir. Bir hiyerarşiye sahip olduğu için kişiye özel kartvizit çıkarılmaktadır. Müdür, müdür yardımcısı, bölge müdürü gibi ünvanlara sahip olanlara özel kartvizit çıkarılmaktadır. Genellikle siyah, sarı ve beyaz renk kullanılmaktadır.

Century 21 kartvizitleri üzerinde firma adı, kişi adı soyadı, ünvanı, firma adresi, telefon, cep telefonu, e – posta gibi bilgiler yer almaktadır. Bu tür kartvizitlerde genellikle kişisel telefon numaraların yer almasının sebebi ise müşterinin muhatap olacağı kişiyi bulabilmesidir. Century 21 kartvizitleri kapsamında siz de gayrimenkul ya da emlak kartviziti çıkarabilirsiniz. Century 21 kapsamında birçok emlak ve gayrimenkul bulunmaktadır. Kartvizit üzerinde küçük bir evi hatırlatan bir çizim kullanılmıştır. Sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Century 21 kartvizitleri bu sektörde kullanılan kartların başında gelmektedir. 

Emlkkrt-1008 kodlu Siyah Emlak Bürosu Kartvizit ürünümüz Emlak Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Emlak Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Emlak Bürosu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Emlak Kartvizitleri ürünl..
400,00TL
Cntrrykrt-1002 kodlu Şık Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century 21 Kartvi..
400,00TL
Cntrrykrt-1004 kodlu Modern Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century 21 ..
400,00TL
insaatkrt-1008 kodlu Kırmızı Müteahhit Kartvizit ürünümüz İnşaat Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve İnşaat Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Müteahhit Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile İnşaat Kartvizitleri ür..
400,00TL
Cntrrykrt-1003 kodlu Kaliteli Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kaliteli Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century..
400,00TL
Cntrrykrt-1001 kodlu Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Century21 Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century 21 Kartvizit ürün..
400,00TL
Cntrrykrt-1006 kodlu Century21 Emlak Danışmanı Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Century21 Emlak Danışmanı Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarı..
400,00TL
Cntrrykrt-1005 kodlu Century21 Emlak Kartvizit Modeli ürünümüz Century 21 Kartvizit kategorimizde bulunan ve Century 21 Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Century21 Emlak Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Century 21 Ka..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)