Cep Telefonu Mağaza Kartvizit

Cep telefonu sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi mağaza kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Cep Telefonu Mağazası Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Şık Cep Telefon Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Qr Kodlu Cep Telefonu Mağazası Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

İphone X Şeklinde Telefon Mağaza Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Cep Telefonu Mağaza Kartvizit

CEP TELEFONU MAĞAZA KARTVİZİT

Cep telefonu mağaza kartvizit kategorisinde çeşitleri bulabilirsiniz. Cep telefonu kartvizitleri de bilgisayar kartvizitleri gibi mizahi ve eğlenceli olabilmektedirler. Bu kategori içerisinde yer alan kartvizitler cep telefonu mağazalarına ait kartvizitlerdir. Cep telefonu satan mağazalar satışlarının daha da artması için kartvizit çıkarabilirler. Sitemiz üzerinde bulunan tasarım üzerinden kartvizit bastırabilirler ya da kendi yaptıkları tasarımları da bastırtabilirler. Cep telefonu mağazalarının genellikle bölge müdürlükleri oldukları için satış ve pazarlama yapmaları için kartvizit gereklidir. Şehirlerarası mağazanın tanıtımı için bu gerekli bir araçtır.

GSM KARTVİZİT MODELLERİ

Cep telefonu mağazalarında birçok telefon bulunmaktadır. Bu telefonların satışı mağaza için önemlidir. Mağazalar telefonlarının da reklamlarını yapmak için kartvizit çıkarabilirler. Cep telefonu mağaza kartvizitleri için kendinize özel tasarımınızı sipariş olarak verebilirsiniz. Cep telefonları da teknoloji içerikli olduğu için bilgisayar kartvizitlerinde olduğu gibi mizahi ve eğlenceli kartvizit tasarımları yapılabilir. Bu sayede müşterilerin akıllarında daha kalıcı olarak mağazanın satışı artabilir. Cep telefonu mağaza kartvizitleri üzerinde mağaza bilgileri yer almaktadır. Mağaza ismi, adresi, telefon numarası, e – posta adresi gibi bilgiler yer almaktadır. Eğer genel müdür, müdür yardımcısı gibi hiyerarşik sistem var ise kişiye özel kartvizit çıkarılmalıdır. 

TURKCELL-VODAFONE-TÜRK TELEKOM KARTVİZİT MODELLERİ

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER