Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Cep Telefonu Mağaza Kartvizit

Cep Telefonu Mağaza Kartvizit

CEP TELEFONU MAĞAZA KARTVİZİT

Cep telefonu mağaza kartvizit kategorisinde çeşitleri bulabilirsiniz. Cep telefonu kartvizitleri de bilgisayar kartvizitleri gibi mizahi ve eğlenceli olabilmektedirler. Bu kategori içerisinde yer alan kartvizitler cep telefonu mağazalarına ait kartvizitlerdir. Cep telefonu satan mağazalar satışlarının daha da artması için kartvizit çıkarabilirler. Sitemiz üzerinde bulunan tasarım üzerinden kartvizit bastırabilirler ya da kendi yaptıkları tasarımları da bastırtabilirler. Cep telefonu mağazalarının genellikle bölge müdürlükleri oldukları için satış ve pazarlama yapmaları için kartvizit gereklidir. Şehirlerarası mağazanın tanıtımı için bu gerekli bir araçtır.

GSM KARTVİZİT MODELLERİ

Cep telefonu mağazalarında birçok telefon bulunmaktadır. Bu telefonların satışı mağaza için önemlidir. Mağazalar telefonlarının da reklamlarını yapmak için kartvizit çıkarabilirler. Cep telefonu mağaza kartvizitleri için kendinize özel tasarımınızı sipariş olarak verebilirsiniz. Cep telefonları da teknoloji içerikli olduğu için bilgisayar kartvizitlerinde olduğu gibi mizahi ve eğlenceli kartvizit tasarımları yapılabilir. Bu sayede müşterilerin akıllarında daha kalıcı olarak mağazanın satışı artabilir. Cep telefonu mağaza kartvizitleri üzerinde mağaza bilgileri yer almaktadır. Mağaza ismi, adresi, telefon numarası, e – posta adresi gibi bilgiler yer almaktadır. Eğer genel müdür, müdür yardımcısı gibi hiyerarşik sistem var ise kişiye özel kartvizit çıkarılmalıdır. 

TURKCELL-VODAFONE-TÜRK TELEKOM KARTVİZİT MODELLERİ

Cptlfnkrt-1003 kodlu Şık Cep Telefon Kartvizit Modeli ürünümüz Cep Telefonu Mağaza Kartvizit kategorimizde bulunan ve Cep Telefonu Mağaza Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Cep Telefon Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı..
400,00TL
Cptlfnkrt-1004 kodlu Qr Kodlu Cep Telefonu Mağazası Kartvizit Modeli ürünümüz Cep Telefonu Mağaza Kartvizit kategorimizde bulunan ve Cep Telefonu Mağaza Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Qr Kodlu Cep Telefonu Mağazası Kartvizit Modeli ..
400,00TL
Cptlfnkrt-1002 kodlu Modern Tasarım Cep Telefon Mağazası Kartvizit Modeli ürünümüz Cep Telefonu Mağaza Kartvizit kategorimizde bulunan ve Cep Telefonu Mağaza Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Cep Telefon Mağazası Kartviz..
400,00TL
ÜRÜN GÖRSELİMİZ Özel (Kalın) + Kabartma Laklı Kartvizit ÜRETİM SEÇENEĞİDİR.Cptlfnkrt-1005 kodlu Şık Cep Telefon Kartvizit Modeli ürünümüz Cep Telefonu Mağaza Kartvizit kategorimizde bulunan ve Cep Telefonu Mağaza Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir..
400,00TL
Cptlfnkrt-1001 kodlu Cep Telefonu Mağazası Kartvizit Modeli ürünümüz Cep Telefonu Mağaza Kartvizit kategorimizde bulunan ve Cep Telefonu Mağaza Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Cep Telefonu Mağazası Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve öz..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)