Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Özel Kartvizit

Özel Kartvizit

Özel kartvizitler kategorisinde yer almakta olan kartvizit çeşitler herhangi bir sektör ya da kategoriye hitap etmemektedir. Özel kartvizit tasarımlarının yer aldığı bu kategori içerisinde bulunan çeşitler hiçbir meslek grubuna ait değildir ve herkes tarafından bastırılabilir. Günümüzde tercih edilmekte olan kartvizit çeşitleri incelendiği zaman geçmiş zamanlarda olduğu gibi sektörel resim ve grafiklerin olduğu değil daha çok bilgilerin öne çıktığı kartvizit çeşitleri tercih edilmektedir. Göz yormayan sade renklerin tercih edildiği bu kartvizit çeşitlerinde istediğiniz tasarımı da yaptırabilirsiniz.

Özel Kartvizitler

Özellikle bireysel çalışan iş adamları ya da sektör işçileri için kartvizitlerin önemi oldukça büyüktür. Kendilerini tanıtmak ve akılda kalıcılığı sağlamak amacıyla iyi bir kartvizite sahip olmaları gerekmektedir. Sektörün ihtiyaçlarına bağlı olarak düzenlemiş olduğumuz kartvizit çeşitlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Bu kategori altında yer alan kartvizit modelleri içerisinden istediğiniz modeli bastırabilirsiniz ya da kendi çizimini tasarlayarak siparişinizi verebilirsiniz. Sektörde tanınmak ve iş çevrenizi arttırmak için yapacağınız en iyi hamle özel kartvizitlerden bir modeli kullanmak olacaktır.

Ozlkrt-1010 kodlu Yeşil Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Yeşil Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanızı..
400,00TL
Ozlkrt-1026 kodlu Stil Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Stil Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanızı s..
400,00TL
Ozlkrt-1029 kodlu Sarı Siyah Beyaz Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Beyaz Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde..
400,00TL
Ozlkrt-1028 kodlu Sarı Siyah Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Sarı Siyah Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark y..
400,00TL
Ozldrs-1014 kodlu Resim - Ebru Öğretmeni Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Resim - Ebru Öğretmeni Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders ..
400,00TL
Ozlkrt-1004 kodlu QR Kodlu Özel Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. QR Kodlu Özel Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünleri..
400,00TL
oz5 kodlu Özel Reklam Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Reklam Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanızı sağla..
400,00TL
Ozlkrt-1008 kodlu Özel Kasap Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Kasap Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerind..
400,00TL
Ozlkrt-1007 kodlu Özel Kasap Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Kasap Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fa..
400,00TL
Ozlkrt-1001 kodlu Özel Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanı..
400,00TL
ozlkrt-1014 kodlu Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ..
400,00TL
Ozlkrt-1003 kodlu Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Özel Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizit..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)