Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Özel Kartvizitler

Özel Kartvizitler

ÖZEL KARTVİZİT

Özel kartvizitler kategorisinde yer almakta olan kartvizit çeşitler herhangi bir sektör ya da kategoriye hitap etmemektedir. Özel kartvizit tasarımlarının yer aldığı bu kategori içerisinde bulunan çeşitler hiçbir meslek grubuna ait değildir ve herkes tarafından bastırılabilir. Günümüzde tercih edilmekte olan kartvizit çeşitleri incelendiği zaman geçmiş zamanlarda olduğu gibi sektörel resim ve grafiklerin olduğu değil daha çok bilgilerin öne çıktığı kartvizit çeşitleri tercih edilmektedir. Göz yormayan sade renklerin tercih edildiği bu kartvizit çeşitlerinde istediğiniz tasarımı da yaptırabilirsiniz.

ÖZEL KARTVİZİTLER

Özellikle bireysel çalışan iş adamları ya da sektör işçileri için kartvizitlerin önemi oldukça büyüktür. Kendilerini tanıtmak ve akılda kalıcılığı sağlamak amacıyla iyi bir kartvizite sahip olmaları gerekmektedir. Sektörün ihtiyaçlarına bağlı olarak düzenlemiş olduğumuz kartvizit çeşitlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Bu kategori altında yer alan kartvizit modelleri içerisinden istediğiniz modeli bastırabilirsiniz ya da kendi çizimini tasarlayarak siparişinizi verebilirsiniz. Sektörde tanınmak ve iş çevrenizi arttırmak için yapacağınız en iyi hamle özel kartvizitlerden bir modeli kullanmak olacaktır. 

ÖZEL KURUMSAL KARTVİZİT

Ozlkrt-1013 kodlu Altın Rengi Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Altın Rengi Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark..
200,00TL
Ozlkrt-1023 kodlu Altın Siyah Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Altın Siyah Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark..
200,00TL
Ozlkrt-1018 kodlu Çiçek Desen Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Çiçek Desen Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark..
200,00TL
Ozlkrt-1016 kodlu Floral Özel Tasarım Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Floral Özel Tasarım Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerind..
200,00TL
Ozlkrt-1027 kodlu Gold Özel Kartvizit ürünümüz Avukat Kartvizit kategorimizde bulunan ve Avukat Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Gold Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Avukat Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağl..
200,00TL
Ozlkrt-1019 kodlu Gri Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Gri Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratmanızı sağ..
200,00TL
Ozlkrt-1005 kodlu Kaliteli Özel Kartvizit Modeli ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kaliteli Özel Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünleri..
200,00TL
Gıdakrt-1002 kodlu Kasap Kartvizit Modeli ürünümüz Gıda Kartvizit kategorimizde bulunan ve Gıda Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kasap Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Gıda Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağ..
200,00TL
Ozlkrt-1012 kodlu Kırmızı Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratma..
200,00TL
Ozlkrt-1020 kodlu Kırmızı Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde fark yaratma..
200,00TL
Ozlkrt-1025 kodlu Kırmızı Siyah Geçişli Özel Kartvizit ürünümüz Şömine Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Şömine Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Siyah Geçişli Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Şömine K..
200,00TL
Ozlkrt-1002 kodlu Kırmızı Siyah Özel Kartvizit ürünümüz Özel Kartvizitler kategorimizde bulunan ve Özel Kartvizitler‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kırmızı Siyah Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Kartvizitler ürünlerinde ..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)