Spor Salonu Kartvizit

Spor salonu sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi sporcu kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Spor Salonu Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Spor Salonu Kartvizit Modeli 2

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Yoga Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Personel Trainer Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Fitness Eğitmeni Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Gym Center Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Spor Salonu Kartvizit

Spor salonu kategorisinde, sektöre ilgili kartvizitler beğeninize sunulmaktadır. Bu kartvizitlerde genellikle amaca uygun tasarım söz konusudur. Verilen hizmete bağlı olarak, spor eğitimi ya da salon hizmeti dışında çeşitli spor dallarında da hizmet verilmesi halinde kısa bilgilerin verildiği tasarımlar mevcuttur. Kartvizitlerde oldukça sade tasarımlar tercih edilmiştir ve istenilen bilgi net şekilde verilmektedir. Tasarımlarda spor yapan kişilerin resmi ya da spor aletleri resimleri kullanılabilir.

Sağlıklı bir yaşam için sporun önemi tartışılamaz. Yaygın olarak fitness spor salonlarının kullanılması söz konusudur. Ama bunun dışında spor salonlarında değişik spor dallarında kurslar da verilmektedir. Bununla birlikte toplu spor saatleri de yapılmaktadır. Bu yüzden insanların bilgi almaları ya da aradıklarını sormaları gerekmektedir. İletişimin ön plana çıkması sebebiyle en uygun kartvizitlerle bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Spor salonunuz için uygun bir kartvizit tercih etmek iyi bir fikir olacaktır. Size sunduğumuz çok çeşitli ve sade tasarımlarımızla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Spor salonu kartvizitlerinde tasarımlarımızı beğenmediğiniz takdir de kendi tasarımlarınızı da basabiliriz.

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER