Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Bayan Giyim Kartvizit

Bayan Giyim Kartvizit

Bayan giyim kartvizitleri sektörel kategorisi içerisinde yer almaktadır. Bayan giyim sektöründe hizmet veren firmalar için kullanılmaktadır. Bu sektörde hizmet verenler kendilerinin tanıtımını yapmak ve kolay ulaşılabilir olmak için kartvizit sahibi olurlar. Bayan kartvizitlerinin bilindik bir tasarımı yoktur. Ancak kişiler kendilerine özgü tasarımlarını geliştirerek kartvizitlerinde kullanabilirler. Genellikle kartvizitlerde giyim ile ilgili resimler bulunmaktadır. Resim de firmanın kendine özgü kıyafetleri bir kadın tarafından giyilmiş bir şekilde tasarlanabilir. Bu alanda çıkarılan kartvizitlerin çeşitliliği çoktur.

Bayan giyim kartvizitlerinin belli bir tema rengi bulunmamaktadır. Her firma kendine uygun kartvizit teması bastırabilir. Kartvizit üzerinde firma adı, adres, telefon gibi bilgiler bulunabilir. Eğer çok büyük bir firma ise hiyerarşi yönetimi varsa kartvizit üzerinde müdür, müdür yardımcısı ünvanlı kişilerin isimleri de yer almaktadır. Kendi çizimlerinizi yaparak bu tasarımları kartvizitlerinizde kullanabilirsiniz. Kartvizit üzerlerinde giyim ile ilgili resimler kullanarak sektörün tanıtımı yapılabilir. Kartviziti doldurmak için çok fazla renk kullanılması önerilmez. İstenildiği takdirde kartın her iki yüzüne de baskı yapılabilir. Bayan giyim kartvizitleri istenilirse şık bir tasarım ile şekillendirilebilir.

byngymkrt-1008 kodlu Özel Giyim Butik Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Giyim Butik Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ü..
400,00TL
byngymkrt-1006 kodlu Moda Evi Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Moda Evi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ürünlerinde fark ..
400,00TL
byngymkrt-1004 kodlu Butik Giyim Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Butik Giyim Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ürünlerinde..
400,00TL
byngymkrt-1002 kodlu Bayan Giyim Özel Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Giyim Özel Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ü..
400,00TL
byngymkrt-1001 kodlu Bayan Giyim Kartvizit Modeli ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Giyim Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartviz..
400,00TL
byngymkrt-1005 kodlu Bayan Giyim Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Giyim Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ürünlerinde..
400,00TL
byngymkrt-1007 kodlu Bayan Butik Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Butik Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ürünlerinde..
400,00TL
byngymkrt-1003 kodlu Bayan Butik Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bayan Butik Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit ürünlerinde..
400,00TL
byngymkrt-1009 kodlu Altın Bayan giyim Kartvizit ürünümüz Bayan Giyim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bayan Giyim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Altın Bayan giyim Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bayan Giyim Kartvizit..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)