Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Danışmanlık Kartvizitleri

Danışmanlık Kartvizitleri

DANIŞMANLIK KARTVİZİT

Danışmanlık kartvizitleri danışmanlar tarafından kullanılması gereken bir araçtır. Sitemiz üzerinden danışmanlık kartvizitleri kategorisinden erişebilirsiniz. Bu kategoride bulunan kartvizitler danışmanlık sektöründe hizmet veren firmalar içindir. Danışmanlar genel itibari ile bazı şirketlerin veya insanların çözüm üretemediği zamanlarda çözüm üretenlerdir. Onun için danışmanlık sektöründe hizmet verenlerin kendilerini tanıtmaları çok önemlidir. Bunun için de kartvizit sahibi olmalıdırlar. Danışmanlık kartvizitleri genellikle sade ve anlaşılır bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Çok fazla süsleme ve renklendirmenin olduğu kartvizitler seçilmemelidir.

DANIŞMANLIK KARTVİZİTLERİ

Danışmanlık kartvizitleri üzerinde firma adı, adres, telefon, fax, e – posta gibi bilgiler yer almaktadır. Bunun yanı sıra eğer firma içinde bir hiyerarşi söz konusu ise buna göre genel müdür, baş danışman gibi ünvana sahip kişilere özel kartvizit de çıkarılmaktadır. Danışmanlık kartvizitleri genellikle sade olduğu gibi kendi çiziminizi ve tasarımınızı yaparak bu koşullarda da kartvizit çıkarabilirsiniz. Danışmanlık kartvizitleri genellikle üzerinde dikkat dağıtıcı resimler, renkler kullanılmaz. Çünkü amacı bellidir. Amacı sadece bilgi vermektir. Siz de danışmanlık büronuzun tanıtımını yapmak için kartvizit çıkarabilirsiniz. 

DANIŞMAN KARTVİZİT MODELLERİ

dnsmnkrt-1004 kodlu Danışmalık Kartvizit Modeli ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Danışmalık Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Danışmanlık Ka..
200,00TL
dnsmnkrt-1004 kodlu Danışmalık Kartvizit Modeli ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Danışmalık Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Danışmanlık Ka..
200,00TL
dnsmnkrt-1003 kodlu Danışman Kartvizit Modeli ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Danışman Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Danışmanlık Kartvi..
200,00TL
ozldrs-1011 kodlu Dans Dersi Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dans Dersi Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitleri ürünlerind..
200,00TL
Ozldrs-1016 kodlu Defter Özel Ders Kartvizit ürünümüz Özel Ders Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Özel Ders Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Defter Özel Ders Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Özel Ders Kartvizitler..
200,00TL
Egtmkrt-1001 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yaratma..
200,00TL
Egtmkrt-1002 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli 2 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli 2 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yar..
200,00TL
Egtmkrt-1003 kodlu Eğitim Kartvizit Modeli 3 ürünümüz Eğitim Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğitim Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Eğitim Kartvizit Modeli 3 ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğitim Kartvizit ürünlerinde fark yar..
200,00TL
dnsmnkrt-1008 kodlu Halkla İlişkiler Uzmanı Kartvizit ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Halkla İlişkiler Uzmanı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Da..
200,00TL
İsgvnlkkrt-1001 kodlu İş Güvenliği Firması Kartvizit Modeli ürünümüz İş Güvenlik Uzmanı Kartvizit kategorimizde bulunan ve İş Güvenlik Uzmanı Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. İş Güvenliği Firması Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün..
200,00TL
Dnsmnkrt-1001 kodlu İthalat - İhracat Kartvizit Modeli ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. İthalat - İhracat Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile ..
200,00TL
dnsmnkrt-1002 kodlu Mali Danışman Kartvizit Modeli ürünümüz Danışmanlık Kartvizitleri kategorimizde bulunan ve Danışmanlık Kartvizitleri‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Mali Danışman Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Danışman..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)