Eğlence Kartvizit

Eğlence sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi eğlenceli kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Dans Okulu Kartvizit

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Eğlence Kartvizit

Eğlence Kartvizit

Kartvizit, kurumsal imajın ve kişinin karşı taraftaki etkisini belirleyen, ilk basamak iletişim aracıdır. Kartvizit tasarımı yapılırken, mutlaka sektörle ilgili olan detaylar kullanılmalı ve renk uyumu bile bu detaylara göre şekillenmelidir.

Eğlence kartvizit yaparken iletişim bilgileri kurumsal olmalı, en etkili şekilde tasarım yapılırken, okunaklı olmasına özen gösterilmelidir. Tasarımda gereksiz detaylara yer verilmemesi önemlidir. Çünkü amacınız iletişim bilgilerinizi ve varsa logonuzu yansıtmaktır.

İletişim bilgileriniz ve ismini okunaklı olacak şekilde tasarlanmalı ve yazı tipleri buna göre belirlenmelidir.

Her Sektöre Özel Tasarım

Her sektör için farklı bir tasarım yapılması gerekir. Eğlence kartvizit için işi yansıtan renkler ve modeller tercih edilmektedir.

Lojistik firması için de aynı şekilde işe uygun bir kartvizit tasarlanır. Herkese aynı kartvizitin yapıldığı kurumsal firmalar dışında butik işler için de özel tasarımlar yapılmaktadır. Eğlence kartvizit için tercih edebileceğiniz kartvizit modelleri arasından beğendiğinizi seçebilir, ya da özel tasarım kartvizitler yaptırabilirsiniz. Şeffaf ya da özel kesim kartvizit seçenekleri ile bir çok farklı tasarım da tercih edebilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER