Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Eğlence Kartvizit

Eğlence Kartvizit

Eğlence Kartvizit

Kartvizit, kurumsal imajın ve kişinin karşı taraftaki etkisini belirleyen, ilk basamak iletişim aracıdır. Kartvizit tasarımı yapılırken, mutlaka sektörle ilgili olan detaylar kullanılmalı ve renk uyumu bile bu detaylara göre şekillenmelidir.

Eğlence kartvizit yaparken iletişim bilgileri kurumsal olmalı, en etkili şekilde tasarım yapılırken, okunaklı olmasına özen gösterilmelidir. Tasarımda gereksiz detaylara yer verilmemesi önemlidir. Çünkü amacınız iletişim bilgilerinizi ve varsa logonuzu yansıtmaktır.

İletişim bilgileriniz ve ismini okunaklı olacak şekilde tasarlanmalı ve yazı tipleri buna göre belirlenmelidir.

Her Sektöre Özel Tasarım

Her sektör için farklı bir tasarım yapılması gerekir. Eğlence kartvizit için işi yansıtan renkler ve modeller tercih edilmektedir.

Lojistik firması için de aynı şekilde işe uygun bir kartvizit tasarlanır. Herkese aynı kartvizitin yapıldığı kurumsal firmalar dışında butik işler için de özel tasarımlar yapılmaktadır. Eğlence kartvizit için tercih edebileceğiniz kartvizit modelleri arasından beğendiğinizi seçebilir, ya da özel tasarım kartvizitler yaptırabilirsiniz. Şeffaf ya da özel kesim kartvizit seçenekleri ile bir çok farklı tasarım da tercih edebilirsiniz. 

eglnckrt_1001 kodlu Dans Okulu Kartvizit ürünümüz Eğlence Kartvizit kategorimizde bulunan ve Eğlence Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Dans Okulu Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Eğlence Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanı..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)