Temizlik Kartvizit

Temizlik sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Temizlik Kartvizit

Temizlik Kartvizit

Kartvizitlerin en çok kullanıldığı sektörlerden biri de temizlik sektörüdür. Temizlik kartvizit seçenekleri müşteri bulmak için broşürler ile birlikte dağıtılmak üzere de kullanılmaktadır. Bu nedenle oldukça önemlidir.

Kartvizit şablonlarımız arasından tercih edeceğiniz temizlik kartvizit seçenekleri haricinde bir çok farklı modeli de seçebilirsiniz. Kartvizit seçeneklerimiz arasından beğendiğiniz bir modeli kendi özelliklerinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz model kategorimizde yoksa farklı ve istediğiniz tasarımı da yaptırabilirsiniz.

Ekonomik ve pratik çözümler üreten ekibimiz, bir çok kişinin tercih ettiği bir firmadır ve size de kartvizit konusunda en iyi hizmeti vermektedir.

Kartvizit Modelleri

Kartvizit modelleri arasından tercih edebileceğiniz binlerce seçenek arasından siz de bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Kartvizitinizin farklı olmasını istiyorsanız, siz de değişik kesimlerle yapılan kartvizitlerinizde fark yaratabilirsiniz. Temizlik kartvizit seçenekleri arasından birbirinden değişik ürünler satın alabilirsiniz. Kurumsal paketlerimiz ya da özel seçeneklerimizle tercih edebileceğiniz bir çok farklı tasarım ürünü, kurumsal set ile birlikte tercih edildiğinde ekonomik çözümler üretebilirsiniz.

En iyi şekilde yararlanabileceğiniz bir çok farklı tasarım ürünü ile kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

 

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER