Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Kuaför Kartvizit

Kuaför Kartvizit

KUAFÖR KARTVİZİT

Kuaför kartvizitleri kuaför sahibi olanların ya da kuaförde çalışanların sahip olduğu kartvizitlerdir. Kuaförler sahip oldukları yerin tanıtımını yapmak için kuaför kartviziti sahibi olurlar. Kuaför kartvizitleri sade bir tasarıma sahip değildir. Genellikle kartvizitin her yerinde mutlaka bir şeyler vardır. Çoğunlukla kartvizitlerin bir köşesinde saçı ön planda olan bir manken resmi bulunmaktadır. Ya da kartvizitin teması o resimdir ve yazılar onun üzerine yazılmıştır. Siz de kendi çizimlerinizi ve tasarımlarınızı yaparak kartvizitinize farklılık yaratabilirsiniz. Kuaför kartvizitleri bazen çok yaratıcı olabilmektedir.

KUAFÖR KARTVİZİTLERİ

Kartvizit üzerinde firmanın adı, kuaförün adı, adresi, telefonu gibi iletişi bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgiler olması gerekmektedir. Çünkü kartvizit eline geçen birisinin bu kuaföre erişebilmesi için bu gereklidir. Kuaför kartvizitleri tasarlamakta sınır yoktur. Birçok modelde kartvizit tasarlanabilir. Kartvizit o kuaförün kişiliğini temsil etmektedir. Onun için kuaförün tarzına uygun bir kartvizit tasarımı yapılmalıdır. Kartvizit üzerinde yer alacak olan resim ve benzeri şeyler dikkatli seçilmelidir. Kuaför kartvizitleri mekânınızın tanıtılmasında ve gelişmesinde hiç şüphesiz yardımcı olacaktır. Siz de kuaför kartviziti sahibi olarak kendinizi geliştirmeye yardımcı olabilirsiniz.

GÜZELLİK MERKEZİ VE KUAFÖR KARTVİZİT MODELLERİ

 

kfrkrt-1013 kodlu Trend Kuaför Kartvizit ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Trend Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanız..
400,00TL
Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘ne uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanız..
400,00TL
Kfrkrt-1006 kodlu Şık Erkek Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Erkek Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünl..
400,00TL
Kfrkrt-1004 kodlu Şık Bayan Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Şık Bayan Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünl..
400,00TL
erkkkfr-1003 kodlu Retro Erke Kuaför Kartvizit ürünümüz Erkek Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Erkek Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Retro Erke Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Erkek Kuaför Kartvizi..
400,00TL
Birbirinden şık ve özel tasarım olan Kuaför Kartvizit ürünlerimizden Pembe Siyah Kuaför Kartvizit modelimizi incelemektesiniz.kfrkrt-1018 kodlu Pembe Siyah Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit kriterlerine uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden b..
400,00TL
kfrkrt-1016 kodlu Pembe Bayan Kuaför Kartvizit ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Pembe Bayan Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünlerinde far..
400,00TL
Kfrkrt-1008 kodlu Özel Tasarım Erkek Kuaför Kartvizit ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Tasarım Erkek Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ü..
400,00TL
kfrkrt-1009 kodlu Özel Kuaför Kartvizit ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı ..
400,00TL
erkkkfr-1001 kodlu Nostaljik Erkek Kuaför Kartvizit ürünümüz Erkek Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Erkek Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Nostaljik Erkek Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Erkek Kuafö..
400,00TL
Kfrkrt-1001 kodlu Modern Tasarım Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartv..
400,00TL
Kfrkrt-1007 kodlu Modern Tasarım Erkek Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Modern Tasarım Erkek Kuaför Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile ..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)