Düz Kartvizitler

Düz kartvizit çeşitlerinden dilediğiniz çeşidi seçebilirsiniz.

Düz Kartvizitler

Düz Kartvizitler

Klasik kartvizitler olan düz kartvizitler, herkesin ilk tercih ettiği kartvizit modelleridir. Bunun sebebi, ekonomik olmalarıdır.

En kısa sürede basılan kartvizitler zahmet gerektirmez ve sadece tasarımın onaylanması yeterlidir. Bu yüzden milyonlarca insanın tek tercihi düz kartvizitler olmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile kullanılan, arkalı önlü ya da düz olan tasarımlar tercih edilebilir. Bu nedenle şablonlarımızı en kısa sürede ekleyebileceğiniz düz kartvizitler sayesinde bir çok kişi gibi siz de kartvizitlerinizi alabilirsiniz.

Ekonomik olarak tercih edeceğiniz bu kartvizitler, en bol çeşitle bulacağınız ve kısa sürede baskısını alabileceğiniz modellerdir.

Kartvizit Modelleri

Kartvizitler için düz kartvizitler tercih ederseniz, bir çok açıdan baskının yarısı bitmiş demektir.

Herkesin tercih ettiği ve özellikle kartvizit dağıtımı yapılan broşürlerle birlikte dağıtılan düz modeller ucuz olduğu için herkes tarafından tercih edilir. Tabi iş yeri sahipleri de oldukça fazla tercih ettikleri bu modeller arasından seçim yapmaktadır.

Firmamızın güvencesi ile en kısa sürede teslim alabileceğiniz kartvizitlerinizi uzun süre kullanabilir, ekonomik olmaları nedeniyle tercih edebilirsiniz. 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER