Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Bijuteri Kartvizit

Bijuteri Kartvizit

Sahip olduğunuz ve bulunduğunuz konumu temsil eden profesyonel kimlik; Kartvizitler. İş dünyasında söz sahibi olmak, kendini bir adım öne çıkarmak doğru kartvizit tasarımıyla doğru orantılıdır. Kartvizit sizi ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil eder. Bir nevi aynanız olur. Bu yüzden kartvizite kağıt parçası deyip önemsememek işinizi önemsemediğiniz anlamına yorumlanabilir. Kartvizit iş dünyasında sizin yerinize konuşur. Geçmiş zamanlardaki kartvizit çeşitleri ile günümüz kartvizitleri bile değişiklik gösterir. Günümüz kartvizit çeşitleri daha çok bilgi ağırlıklı olup geçmiş zamanlardaki kartvizitler grafik ağırlıklıydılar.

Kartvizitin belirli özelliklerinden biri olan renk; kartvizitinizi diğer kartvizitlerden sıyrılıp fark edilmesini sağlayan en önemli özelliktir. Ancak karttaki yazıları okunmaz kılacak renklerden kaçınılmalıdır.  Logonuzu belli edecek renkler kullanmalısınız. Bijuteri Kartvizit te bu özellikleri taşımalı

Tüm kartvizitlerin ortak noktası kurum kimliğini belli etmesidir.  Kartvizit alanında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizde kendi isteğinize ve zevkinize göre kartvizit çeşitlerimizden seçip kendi kartvizitinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda grafiker arkadaşlarımız siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

 

 

bjtkrt-1003 kodlu Özel Takı Kartvizit ürünümüz Bijuteri Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bijuteri Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Özel Takı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bijuteri Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanız..
400,00TL
bjtrkrt-1002 kodlu Kozmetik Kartvizit Modeli ürünümüz Bijuteri Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bijuteri Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Kozmetik Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bijuteri Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
bjtkrt-1004 kodlu Gümüş Takı Kartvizit ürünümüz Bijuteri Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bijuteri Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Gümüş Takı Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bijuteri Kartvizit ürünlerinde fark yaratman..
400,00TL
bjtrkrt-1001 kodlu Bijuteri Kartvizit Modeli ürünümüz Bijuteri Kartvizit kategorimizde bulunan ve Bijuteri Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Bijuteri Kartvizit Modeli ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Bijuteri Kartvizit ürünlerinde fa..
400,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)