Hızlı İletişim: 0212 544 54 87

MÜŞTERİ PANELİ

Giriş veya Kayıt

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Bijuteri Kartvizit
Önce Popülerler Önce Ucuzlar Önce Pahalılar

 Sahip olduğunuz ve bulunduğunuz konumu temsil eden profesyonel kimlik; Kartvizitler. İş dünyasında söz sahibi olmak, kendini bir adım öne çıkarmak doğru kartvizit tasarımıyla doğru orantılıdır. Kartvizit sizi ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil eder. Bir nevi aynanız olur. Bu yüzden kartvizite kağıt parçası deyip önemsememek işinizi önemsemediğiniz anlamına yorumlanabilir. Kartvizit iş dünyasında sizin yerinize konuşur. Geçmiş zamanlardaki kartvizit çeşitleri ile günümüz kartvizitleri bile değişiklik gösterir. Günümüz kartvizit çeşitleri daha çok bilgi ağırlıklı olup geçmiş zamanlardaki kartvizitler grafik ağırlıklıydılar.

Kartvizitin belirli özelliklerinden biri olan renk; kartvizitinizi diğer kartvizitlerden sıyrılıp fark edilmesini sağlayan en önemli özelliktir. Ancak karttaki yazıları okunmaz kılacak renklerden kaçınılmalıdır.  Logonuzu belli edecek renkler kullanmalısınız. Bijuteri Kartvizit te bu özellikleri taşımalı

Tüm kartvizitlerin ortak noktası kurum kimliğini belli etmesidir.  Kartvizit alanında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizde kendi isteğinize ve zevkinize göre kartvizit çeşitlerimizden seçip kendi kartvizitinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda grafiker arkadaşlarımız siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.