Bijuteri Kartvizit

Bijuteri sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Bijuteri Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Kozmetik Kartvizit Modeli

80.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Özel Takı Kartvizit

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Gümüş Takı Kartvizit

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Pembe Siyah Kuaför Kartvizit kfrkrt-1018

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Beyaz ve Gold Avukat Kartvizit Avkrt-1175

130.00 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Bijuteri Kartvizit

 Sahip olduğunuz ve bulunduğunuz konumu temsil eden profesyonel kimlik; Kartvizitler. İş dünyasında söz sahibi olmak, kendini bir adım öne çıkarmak doğru kartvizit tasarımıyla doğru orantılıdır. Kartvizit sizi ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil eder. Bir nevi aynanız olur. Bu yüzden kartvizite kağıt parçası deyip önemsememek işinizi önemsemediğiniz anlamına yorumlanabilir. Kartvizit iş dünyasında sizin yerinize konuşur. Geçmiş zamanlardaki kartvizit çeşitleri ile günümüz kartvizitleri bile değişiklik gösterir. Günümüz kartvizit çeşitleri daha çok bilgi ağırlıklı olup geçmiş zamanlardaki kartvizitler grafik ağırlıklıydılar.

Kartvizitin belirli özelliklerinden biri olan renk; kartvizitinizi diğer kartvizitlerden sıyrılıp fark edilmesini sağlayan en önemli özelliktir. Ancak karttaki yazıları okunmaz kılacak renklerden kaçınılmalıdır.  Logonuzu belli edecek renkler kullanmalısınız. Bijuteri Kartvizit te bu özellikleri taşımalı

Tüm kartvizitlerin ortak noktası kurum kimliğini belli etmesidir.  Kartvizit alanında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizde kendi isteğinize ve zevkinize göre kartvizit çeşitlerimizden seçip kendi kartvizitinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda grafiker arkadaşlarımız siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

 

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER