Kuru Temizleme

Kuru temizleme sektörüne özel kartvizit tasarımlarımızı satın alabilir ya da kendi kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Kartvizitleri

Kuru temizleme kartvizitleri bir çok kişinin ihtiyacı olan bu alanda kolay bir şekilde yararlanması için önemlidir.

Kuru temizleme alanında çalışan bir çok kişinin kullandığı ve standart hale gelen şablonlar ve diğer modeller arasından tercih yapabileceğiniz kartvizit modelleri bir çok kişinin ihtiyacını giderse de farklı tasarımlar daha çok talep görmeye başlamıştır. Kartvizitler bir çeşit reklamdır ve bu sayede bir çok kişi, müşteri ile ilişkileri düzenlemektedir.

Kuru temizleme kartvizitleri dışında bir çok kurumsal parça da takım halinde tercih edildiğinden hepsinde uyum söz konusudur.

Kartvizit Tasarımları

Kuru temizleme kartvizitleri  şeffaf ya da özel kesim modellerden de oluşabilir. Bu nedenle bir çok tasarımda modern olan bu çizgilerin izi vardır.

Kartvizit seçiminde logo ve markanın yanında yeni bir logo çalışması da yapılmaktadır. Müşterinin ihtiyacına uygun olan modellerin tercih edildiği tasarımlar, fiyat olarak biraz yüksek olabileceğinden dikkat edilmesi gereken husus fiyat konusunda önceden görüşülmesi gerektiğidir.

Sitemizden tüm modelleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz ve özel ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

 

 

 

x
Ad Soyad
Telefon Numarası
Ürün Kodu
Üretim Adeti
Kartvizit Türü
Kartvizite Yazılacak Bilgiler

GÖNDER