Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüz Kuaför Kartvizit kategorimizde bulunan ve Kuaför Kartvizit‘na uygun kurumsal kartvizit arayan firmalar için en uygun modellerimizden bir tanesidir. Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüz şık ve özgün tasarımı ile Kuaför Kartvizit ürünlerinde fark yaratmanızı sağlayacak ve rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki Kuaför Kartvizit kategorisindeki firmaların kartvizit tasarımları sektörel başarıları için büyük önem teşkil eder. Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüz bu kategoride bulunan en nadide kartvizit modellerinden bir tanesidir. Özel tasarım istediğiniz taktirde Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüz isteğiniz üzerine şekillendirilerek size en uygun tasarıma kavuşturulacaktır. Bunun için Kfrkrt-1003 kodunu bize telefon, mail veya sipariş ekranında bildirmeniz yeterli olacaktır. Kfrkrt-1003 kodlu kartvizit modelidir. Kuaför Kartvizit için kullanılabilecek şık bir kartvizit modelidir.
Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüzü “Kartvizit Türünü Seçiniz” sekmesinden istediğiniz kartvizit modelini belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kartvizit modellerini belirlemek için “Tanıtım Videolarımızı” izlemenizi öneririz.
Kartvizitler anlaşmalı kargo firmamız tarafından gönderilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüzün Kargo teslim süresi sekmelerin yanında belirtilmiştir. Kartvizit Marketim aksaklıklardan dolayı oluşabilecek zaman aşımlarını müşteriyi bilgilendirmek yolu ile uzatma hakkını saklı tutar.
Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüzü siparişinizin ardından bilgi sms’i alacaksınız ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
Siparişinizin ardından tarafınıza bir grafik çalışması gönderilecektir.
Ödemesi alınmayan işler basım aşamasına alınmayacaktır.
Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüzün Sipariş sonrasında sizden logo, isim bilgileri, adres, iletişim bilgileri istenilecektir.
Kartvizit üretimlerinde renk ve adette %3 hata payı olabilmektedir.
Kfrkrt-1003 kodlu Siyah Kuaför Kartvizit ürünümüzü Üretim Adetleri sekmelerin yanında belirtilmiştir.